تقدیر عدالتخواهان از امام جمعه انقلابی و عدالتخواه کرج

با حضور عدالتخواهان در نماز جمعه از آیت الله حسینی امام جمعه کرج که در مبارزه با فساد محکم ایستاده و مشی و خطبه های انقلابی دارد، تقدیر شد.

همبستگی انقلابی

با اعتراض جریان انقلابی و حمایت امام جمعه، سخنرانی علی لاریجانی در روز ۲۲ بهمن کرج لغو شد

تحریم فروش داروهای خاص به داروخانه هلال احمر کرج/ هدف تامین نیاز دارویی مردم یا سودجویی+سند

این روزها در خیابان کسری کرج داروخانه‌ای افتتاح شده که موجب اعتراض داروسازان البرزی شده و حتی گفته می‌شود دستوراتی برای تحریم داروخانه هلال احمر و تحویل دارو به داروخانه تازه تأسیس نیز داده شده است.

اروپایی‌ها تاوان حمایت از تروریسم‌ را می‌دهند

نماینده مردم کرج، آسارا و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز اروپایی‌ها تاوان حمایت خود از تروریسم و پرورش گروهک‌های تروریستی را می‌دهند.

شوی لباس‌های نامتعارف متعلق به بهایی‌ها بود

لباس‌های عرضه‌شده در این شو طرح‌ها و تصاویری نامناسب و خلاف ارزش‌های اسلامی داشته، نوع چیدمان وسایل این مکان و مجهز بودن آن به امکاناتی برای عکاسی از بازدیدکنندگان نیز بسیار غیرمتعارف بوده‌است.

کرجی‌هایی که به کمک «حاج احمد» رفتند

آن روزها، فرماندهی امور نظامی و عملیاتی در مریوان، با “حاج احمد متوسلیان” بود و این بسیجیان، راهی یاری رسانی به آن سردار دشمن شکن هستند.

آغاز جیره‌بندی آب در کرج

شرکت آب وفاضلاب استان البرز برنامه زمانی نوبت‌بندی قطع آب دربرخی مناطق کرج را اعلام کرد.

نرخ آپارتمان در شهرهای جدید اطراف تهران

افزایش قیمت مسکن در شهر تهران موجب شده که تعداد زیادی از متقاضیان در سال های اخیر به شهرهای جدید نقل مکان کنند که همین امر نرخ آپارتمان و زمین را در این شهرها افزایش داده است.

سعید جلیلی ۲۲بهمن در کرج سخنرانی می‌کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: پس از تجمع مردم در میدان سپاه “سعید جلیلی” برای مردم سخنرانی خواهد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.