فاجعه ریشه در تبعیض دارد

زلزله بلاست، اما اگر به جای خرج پول در جاهای بی اولویت، مسکن روستایی و بافت فرسوده مستضعف نشین جزو اولویتها بود این بلا میتوانست اینقدر خانمان سوز نباشد. اگر این مردم طعم عدالت انقلاب اسلامی را چشیده بودند نه هیچ زلزله طبیعی نه هیچ زلزله سیاسی و فرهنگی و… نمی‌توانست پا یا دل آنان را بلرزاند.

۸ پروژه در حوزه آب و برق افتتاح شد

رئیس‌جمهور از طریق ویدئو کنفرانس ۸ پروژه آب و برق استان کردستان را افتتاح کرد.

ایران از بغداد و اربیل هم حفاظت می‌کند

رئیس جمهور، با بیان اینکه در هر سرزمینی که در منطقه مورد تجاوز قرار بگیرد، ملت ما از آن مظلوم دفاع خواهد کرد ، گفت: همانگونه که ما از سنندج حفاظت می کنیم از بغداد ،اربیل و سلیمانیه هم دفاع خواهیم کرد.

دل مردم کرد از اول با انقلاب بود

کسانی هستند که محرّک آتش تعصّب در شیعه بر ضدّ اهل تسنّن هستند، درحالی‌که هیچ‌گونه انگیزه‌ی دینی در آنها نیست؛ اینها از چه کسانی استفاده میکنند؟ از متوسّطین و متوسّطاتی که درست توجّه به جوانب قضیّه ندارند؛ علاقه‌ی مذهبی دارند امّا عقل و توجّه و حکمت لازم در آنها نیست که بفهمند هدف دشمن چیست. اینها از دو طرف تحریک میکنند؛ همه بایستی مراقب باشیم، نگذاریم این توطئه به نتیجه برسد.

روزی که خون شیعه و سنی مخلوط شد

شهید بهزاد همتی، بخشدار دیواندره و شیعه بود. شهید محمدی، شهردار دیواندره و سنی بود. هر دو خادمان واقعی مردم و انقلاب بودند و واقعاً تلاش می کردند تا زندگی راحتی برای مردم مهیا کنند. ضدانقلاب هر دو را گرفت و بعد هم با هم سرشان را برید و خونشان مخلوط با هم جاری شد.

داعش مرا به ۳ مرد فروخت

هزاران زن و دختر ایزدی در اسارت داعش به سر برده و عناصر این گروه تروریستی زنان و دختران اسیر را مورد استثمار جنسی قرار می‌دهند.

حمله مرگبار به مراسم نوروز در سوریه

انفجار دو دستگاه خودروی بمب گذاری شده در مراسم نوروز در منطقه کرد نشین “حسکه” در شمال شرقی سوریه، به کشته شدن 30 شهروند سوری و زخمی شدن بیش از 80 نفر منجر شد.

صدور علم از روستا به جهان

رد پای پرفسور بالتازار همچنان در روستای اکنلو در 73 کیلومتری کبودراهنگ پابرجاست و با استقرار پایگاه تحقیقاتی بیماری‌های نوپدید و بازپدید علم از این روستا به جهان صادر می‌شود.

تلفن همراه باعث قطع دست ۶ تن شد!

گروه تروریستی داعش دست ۶ شهروند را در موصل به دلیل استفاده از تلفن همراه قطع کرد.

کردستان عراق به دنبال واردات گاز از ایران

پایگاه خبری «روداو» روز جمعه به نقل از یک مقام کرد نوشت منطقه کردستان عراق برای تأمین نیازهای داخلی خود، به دنبال واردات گاز از ایران است.