بازی تاریخی اما تکنیکال خط سازش !

یکی از راهکارهای سازش‌کاران حمله به هر نهادی و شخصی است که با آن‌ها مخالفت کند. آن‌ها پول، قدرت و رسانه دارند و با جنگ روانی آب خوردن را به برجام گره‌زده و با یک بمب آمریکا تمام دستگاه‌های دفاعی کشور را نابودشده می‌پندارند.

حاصل مدل قراردادهای جدید نفتی “کرسنت‌”های جدید است/ وزارت نفت هنوز ابهام‌زدایی نکرده

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وعده وزارت نفت برای ابهام‌زدایی از قراردادهای نفتی هنوز محقق نشده، گفت: در صورت عدم شفاف‌سازی در این زمینه کرسنت‌های جدید نفتی در راه است و مجلس از اجرایی شدن این قراردادها جلوگیری می‌کند.

رئیس مجلس باید پاسخگوی فساد کرسنت باشد

حتماً این مورد را برجسته کنید که چه کسانی از فروش نفت و سوآپ تقلبی منفعت می‌برند و این اختلاف ارقام کجا می‌رفته است؟ الان دارد کجا هزینه می‌شود؟ چه کسانی این چسبندگی را داشتند که امروز هم رها نمی‌کنند؟/ شخصاً طرح تحقیق و تفحص از بابک زنجانی را نوشتم، چون یک نماینده به تنهایی می‌تواند این طرح را بنویسد. تحقیق و تفحص هم یعنی شاکی. این طرح را نوشتم و برای هیأت رئیسه رد کردم. نمی‌خواستم چندان سر و صدایی کند، زیرا علاقه‌مند بودیم پول برگردد، به دنبال مچ‌گیری نبودیم که فردی بیاید و کلاه دولت را بردارد و برود.

درآمد یک سال نفت ایران تقدیم اماراتی‌ها

یک ضرب تقسیم ساده نشان می دهد که اگر میزان فروش نفت ایران در ماه های اخیر را به صورت میانگین حدودا 850 هزار بشکه در روز در نظر بگیریم و این عدد را در قیمت هر بشکه نفت مشتمل بر انواع نفت به صورت میانگین 52 دلار ضرب کنیم عددی بالغ بر 44200000 دلار برای درآمد روزانه فروش نفت کشور به دست می آید.

ادامه عدم شفاف سازی دولت در پرونده کرسنت

با توجه به هزینه های بالایی که پرونده کرسنت می تواند برای ایران به دنبال داشته باشد، مطرح کردن جزئیات این پرونده در محافل کارشناسی و رسمی مانند کمیسیون های تخصصی مجلس و استفاده از مشورت نخبگان، قطعا دولت را در مسیر احقاق حقوق کشور یاری خواهد کرد.

هیچ‌اتهامی‌درباره‌پرونده‌کرسنت‌و‌توتال‌وجودندارد

وکلای مهدی هاشمی در پاسخ به مطلب منتشر شده در مجله مهر با عنوان تمام اتهامات غیر سیاسی مهدی هاشمی اعلام کردند هیچ اتهامی درخصوص پرونده کرسنت و توتال در موارد اتهامی موکلشان وجود ندارند.

علت ممنوعیت ورود مجلس به قرارداد کرسنت به روایت لاریجانی

رئیس مجلس علت تأخیر در مطرح شدن سؤال درباره کرسنت را ورود شورای امنیت ملی به این مسأله عنوان کرد.

نقد توافقنامه ممنوع است، انکار قصاص آزاد؟

مردم حاضر نیستند ایمان و اعتقادشان را با هیچ چیز عوض کنند و با کسی بر سر اصول اعتقادی‌یشان تعارف ندارند. و روشن است که هرکس در این خط سیر حرکت کند، جاده‌صاف‌کن دشمن است و اگر مستقیماً مأمور نباشد، بی‌مزد و مواجب پای در این راه نهاده است و با اعتقاد مردم مواجه شده است.

دستور سکوت درباره کرسنت لغو شد؟

در این دیدار از فرازی خواسته شده‌ است تا برای صرف نظر کردن جعفر اماراتی از شکایتش از ایران و مصالحه در خارج از دادگاه میانجی‌گری کند.

زاکانی: اگر دولت عزم فسادستیزی داشت «زنگنه» را معرفی نمی‌کرد

نماینده مردم تهران از هشدارهای وزارت اطلاعات برای سکوت پیرامون کرسنت در زمان رای اعتماد مجلس به زنگنه خبر داد و گفت: اگر دولت عزم فسادستیزی داشت «زنگنه» را برای وزارت نفت معرفی نمی‌کرد.