پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند /انقلاب اسلامی ایران رویش دارد

رئیس سازمان سراج مرکز استان کرمان گفت:در چهل سالگی انقلاب می‌خواهیم اعلام کنیم که دهه هفتادی‌ها شگفتی‌ساز شدند و انقلاب اسلامی ایران رویش دارد از جمله حججی ها ، اژدری ها و حدادی ها که شهید راه حق شدند.

زهر عقرب در جان کرمان

نامه ٢٨ تشکل دانشجویی استان کرمان به مجمع نمایندگان این استان پیرامون وقایع عقرب گزیدگی منجر به مرگ کودکان در جنوب کرمان

عکس:وداع با شهید غواص حجت الاسلام شیخ‌شعاعی

مراسم استقبال و وداع از شهید غواص حجت‌الاسلام شیخ شعاعی پیش از ظهر چهارشنبه چهاردهم مرداد ماه در حسینه ثارالله سپاه علی بن ابیطالب قم برگزار شد. این مراسم که با حضور فرمانده سپاه قم، شورای فرماندهی، مسئولان حوزه نمایندگی ولی فقیه و جمعی از پاسداران همراه بود، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با شهید والامقام شیخ شعاعی وداع کردند.

سریال مرگ دخترکان کرمانی

مرگ دردناک دخترکان قلعه گنجی در اثر نیش عقرب مرثیه ای تمام ناشدنی است و گویا این قصه همچنان ادامه دارد و بعد از فاطمه و الناز این بار نوبت به رودابه رسید.

آقای وزیر جلسه خبرنگاران را شخم زد!

وزیر جهاد کشاورزی در جریان سفر به کرمان با شماری از خبرنگاران درگیری لفظی پیدا کرد.

همایش سنگرسازان بی‎سنگر برگزار شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان گفت: این سازمان افتخار دارد که 27 شهید را در عرصه نبرد با دشمن به این انقلاب تقدیم کرده است.

بازداشت اعضای شورای‌ شهر و شهرداری‌ سیرجان

نشریات و پایگاه‌های اینترنتی استان کرمان اعلام کردند ۷ نفر از اعضای شورا و مسئولان شهرداری سیرجان به دلیل تخلفات گسترده مالی بازداشت شده‌اند و احتمالاً افراد دیگری هم در نوبت بازداشت هستند.

روزگار تیره معدنکاران در اعماق زمین

کرمان بزرگترین ذخیره زغالسنگ کشور را در خود جای داده اما قیمت پائین این محصول، برداشت سنتی و خام فروشی، چوب لای چرخ معادن شمال این استان گذاشته و کارگران محروم در سخت‌ترین شرایط کاری و کمترین تسهیلات همچنان چراغ این صنعت را روشن نگه داشته‌اند.

دنیا از این پیشرفت ما نگران است

دشمنانی که خودشان کلاهک هسته‌ای دارند، خواستند مانع دسترسی ما به انرژی هسته‌ای شوند، اما با وجود همه تحریم‌ها موفق شدیم. گرچه با همه امکاناتشان به میدان آمدند، اما اراده ملت ما هر قدرتی را شکست می‌دهد و دارای حبل‌المتین ولایت و قرآن هستند که قوی‌ترین پناهگاه است و این کشتی در حال حرکت نمی‌ایستد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.