چرا فقط پالایشگاه‌های ایران سودده نیستند؟

تولید زیاد نفت کوره در پالایشگاه‌ها، غفلت از توسعه و ساخت پتروپالایشگاه‌ و شیوه غلط محاسبه درآمد شرکت ملی نفت باعث سال‌ها رکود در صنعت پتروشیمی ایران شده است.

پیش به سوی چین

پس از اتخاذ سیاست نزدیکی به چین و دوری از امریکا توسط رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین، شاهد تغییراتی در جامعه فیلیپینی هستیم که در این گزارش به آن پرداخته می شود.

داعش، محصول کم‌کاری ما

امام(ره) در آخرین پیام خود در آذر ماه سال ۶۷ به نیروها‌ی بسیج، تاکید کرد که شما باید به فکر تشکیل هسته‌ها‌ی مقاومت در جهان باشید. ولی ما فرمان امام را کنار گذاشته ایم و فضا را خالی کردیم، راه برای القاعده و داعش باز شد.

ورشکسته‌های تجاری به ایران آمدند+نمودار

برخی از دولتمردان، کره جنوبی را به عنوان الگو مثال می زنند، در حالی که باید بدانند که این کشور عملا پسربچه اقتصاد ژاپن است، یعنی زمانی که اقتصاد ژاپن شروع کرد، کره جنوبی نبود …

فکر نکنیم با رفع تحریم‌، کره جنوبی می‌شویم

مسعود نیلی در سخنرانی منتشرنشده‌ای افزود: اینکه فکرکنیم تحریم‌ها برداشته شود تمام مسائل ما با دنیا حل می‌شود اشتباه است، رفع تحریم یکی از قطعات این پازل هشت گانه است که باید برداشته شود

منافع و خاک آمریکا هدف مشروع ماست

سفیر کره شمالی در کویت ضمن اعلام اینکه کشورش در آستانه جنگ با کره جنوبی و آمریکا قرار دارد، افزود احتمال استفاده از سلاح هسته‌ای در این جنگ بعید نیست.

مذاکرات نفتی ایران-کره جنوبی آغاز شد

همزمان با آغاز دور جدید مذاکرات نفتی ایران و کره جنوبی، وزیر نفت از برنامه جذب ۶۰۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی ایران خبر داد.

نظامیان آمریکایی در کره مستقر شدند

وضعیت در شبه جزیره کره به هیچ وجه مساعد نیست و در حالیکه دو کره در آستانه جنگ قرار دارند آمریکا بجای تلاش برای آرام کردن اوضاع دست به اقدامات تحریک آمیز می زند.

آماده‌باش نظامی در مرز دو کره+عکس

مقامات کره جنوبی همزمان با بالا گرفتن تنش‌ها در مرز مشترک با همسایه شمالی، از برنامه‌ریزی برای گفت‌وگو با مقامات پیونگ‌یانگ با هدف کاستن از تنش‌ها خبر دادند.

انتقاد پیونگ‌یانگ از گشایش دفتر سازمان ملل

کره‌شمالی شدیدا از کره‌جنوبی به دلیل گشایش دفتر حقوق بشر سازمان ملل در سئول انتقاد کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.