درک این خیانت اینقدر سخت است؟

در شرط اول FATF تأکید کرده ایران استثناهای خاصی که برای گروههای مبارز با اشغال خارجی، استعمار و نژادپرستی درنظر گرفته را باید حذف کند

کره شمالی با وجود پیوستن به CFT و پالرمو از لیست سیاه FATF خارج نشده است+ سند

در حالی دولت با هدف خروج ایران از لیست سیاه FATF به دنبال پیوستن به کنوانسیون‌های CFT و پالرمو است که سالها از عضویت کره شمالی در این کنوانسیون‌ها می گذرد و نه تنها از لیست سیاه خارج نشده، بلکه متهم به تامین مالی گسترش سلاح‌های کشتار جمعی شده است.

نزدیکی اسرائیل به کره شمالی

اسرائیل به جای پول باید وعده همکاری در زمینه‌های کشاورزی، فناوری پزشکی و انرژی سبز را به کره شمالی بدهد.

نزدیکی اسرائیل به کره شمالی

اسرائیل به جای پول باید وعده همکاری در زمینه‌های کشاورزی، فناوری پزشکی و انرژی سبز را به کره شمالی بدهد.

نکاتی درباره نشست آتی شورای امنیت به ریاست ترامپ

آمریکا در پی تاثیرگذاری بیشتر بر ایران و تغییر رفتار جمهوری اسلامی در بعد منطقه ای و جهانی، درصدد استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی و بین المللی خود است تا فشار بر ایران را به حداکثر برساند و در همین راستا درخواست تشکیل نشست شورای امنیت سازمان ملل را داده است تا پرونده ایران را در اولویت اصلی امنیت بین الملل قرار دهد.

منافع و خاک آمریکا هدف مشروع ماست

سفیر کره شمالی در کویت ضمن اعلام اینکه کشورش در آستانه جنگ با کره جنوبی و آمریکا قرار دارد، افزود احتمال استفاده از سلاح هسته‌ای در این جنگ بعید نیست.

نظامیان آمریکایی در کره مستقر شدند

وضعیت در شبه جزیره کره به هیچ وجه مساعد نیست و در حالیکه دو کره در آستانه جنگ قرار دارند آمریکا بجای تلاش برای آرام کردن اوضاع دست به اقدامات تحریک آمیز می زند.

آماده‌باش نظامی در مرز دو کره+عکس

مقامات کره جنوبی همزمان با بالا گرفتن تنش‌ها در مرز مشترک با همسایه شمالی، از برنامه‌ریزی برای گفت‌وگو با مقامات پیونگ‌یانگ با هدف کاستن از تنش‌ها خبر دادند.

کره شمالی بار دیگر آمریکا را تهدید کرد

کره شمالی یک بار دیگر تهدید کرد که اگر آمریکا سیاست های خصمانه خود را علیه این کشور پایان ندهد، پیونگ یانگ دست به آزمایش اتمی خواهد زد.

اعمال فشار بیشتر آمریکا بر کره شمالی

پس از آنکه کره شمالی هر گونه مذاکره با آمریکا شبیه مذاکرات هسته‌ای با ایران را رد کرد، اکنون دولت اوباما قصد دارد تا با طرح مساله حقوق بشر فشار بیشتری را بر پیونگ یانگ وارد کند.