ابهام در سرنوشت داده‌های کاربران گوگل

اگر چه گوگل مدعی است تلاش می کند تا داده های خصوصی کاربران در اختیار نهادهای جاسوسی آمریکا قرار نگیرد، اما در مورد نحوه استفاده خود این شرکت از داده های مذکور نگرانی وجود دارد.

چگونه مصرف RAM را در مرورگر کاهش دهیم؟

مرورگر‌ها‌ ذاتا از آن دست‌ نرم‌افزارهایی هستند که منابع سیستم و به ویژه Ram را به شدت به کار می‌گیرند، به ویژه هنگامی که چندین پنجره یا تب را‌ همزمان باز کرده باشید. قطعاً این موضوع می‌تواند بر ‌عملکرد کلی سیستم تأثیر منفی داشته باشد و حتی وب‌گردی را دچار مشکل ‌کند؛ اما راهکار این معضل چیست؟

افزونه‌ای برای ذخیره کردن تب‌ها در کروم

دسته بندی کردن تب‌ها در بقچه‌ها به ویژه هنگامی که شما با چندین تب در چند پنجره سروکار دارید، بسیار کاربردی است. این امر همچنین برای Multitasking مفید است. به این ترتیب می‌توانید همه تب‌ها را از سری قبلی وب گردی خود دوباره باز کنید؛ آن هم بدون نیاز به جستجو تایپ اضافه!

مرور گر ایرانی ساینا آغاز به کار کرد +دانلود

توکلی با تاکید بر سطح امنیت بالا در این مرورگر فارسی، امکان شخصی سازی نحوه نمایش صفحه وب، دانلودگر ویدئو و امکان مرتب سازی بر اساس پربازدیدترین، محبوب ترین و جدید ترین سایتها را از جمله امکانات این مرورگر عنوان کرد و گفت: مرورگر ایرانی به شکل متن باز – اپن سورس – طراحی شده و علاوه بر اینکه بومی سازی شده، استفاده از یک سری خدمات مانند پشتیبانی از زبان فارسی، تغییر تم، شکل و کدهای امضای الکترونیکی را پشتیبانی می کند.

معرفی معروف‌ترین مرورگرهای موجود

امروز مرورگر -browesr- های بسیار زیادی به صورت رایگان در اختیار کاربران اینترنت قرار دارد. در این‌جا قصد داریم که برترین و محبوب ترین مرورگرهای موجود را به صورت کلی معرفی نماییم. در آینده‌ای نزدیک به بررسی دقیق‌تر هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.