پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

شمار کشته شدگان بحران سوریه از 60 هزار تن گذشت

به گفته پیلای، با وخیم‌تر شدن وضعیت سوریه، تعداد کشته شدگان به دست نیروهای مسلح مخالف دولت بیشتر شده و هر دو طرف، مرتکب جنایات جدی از جمله جنایات جنگی و -به احتمال زیاد- جنایت علیه بشریت شده‌اند

گزارش آسیاتایمز: پوشش خبری تحولات سوریه؛ جنگ اطلاعات

در غالب برنامه های خبری در غرب، خبری از سیل عظیم جنگجویان شورشی و بنیادگرای غیر سوری که وارد خاک این کشور می شوند منعکس نمی شود. در جریان غالب رسانه ای در غرب خبری از فعالیت های روزافزون پیکارگران بنیادگرا در خاک سوریه منعکس نمی شود. در این رسانه ها از این واقعیت که در طی این 14 ماه بحران، حمایت از اسد به دلیل واهمه ی از گسترش نا امنی در سوریه ، افزایش یافته است، سخنی به میان نمی آید.

تروريست‌های سوريه با لباس زنانه فرار کردند!

شماري از تروريستها که با لباس زنانه در تلاش بودند از حلب فرار کنند دستگير شدند.

جنگ‌طلبی تروریستی غرب در سوریه

یک کارشناس سیاسی می‌گوید، غرب به صورت ریاکارانه‌ای همان اوباشی را که ظاهرا یک دهه پیش جنگ خونین و پر هزینه علیه تروریسم را به راه انداختند، امروز برای سرنگونی دولت سوریه به خدمت گرفته است.

فیلم: بریدن سر حامیان بشار اسد در سوریه

در تازه‌ترین جنایت تروریست‌ها در ریف حلب سوریه، افراد مسلح طی اقدامی وحشیانه یک شهروند سوری را به جرم حمایت از نظام سوریه به شکلی دلخراش سر بریدند.

جلیلی: فتنه سوریه به فراتر از مرزهای سوریه خواهد رفت

سعید جلیلی در یک گفتگوی چالشی با غسان بن جدو، مجری شبکه تلویزیونی المیادین گفت: اگر این فتنه توسعه یابد، فراتر از مرزهای سوریه خواهد رفت و به دیگر کشورها خواهد رسید. از این رو، همه باید کاملاً با درایت و احتیاط عمل کنیم و هوشیار باشیم و هر فرصتی را از مستعمرانی که می‌خواهند فتنه را از کشوری به کشور دیگری منتقل کنند بگیریم.

جنگ رسانه‌ها و اینکه آیا دولت سوریه بر حق است؟

برنامه ای که سال 88 در ایران پیاده شد و پس از چند روز انعکاس بی وقفه وانمودگی، ناکام ماند، این بار در سوریه تکرار می شود. بسیاری از عرب ها و از جمله ملت هایی که در کشور خودشان انقلاب کزده اند تحت تاثیر این القائات فریب خورده اند و بعید نبود که حتی برخی از مردم سوریه هم این دروغ بزرگ را کم کم باور کنند. اگر؛ اگر دولت سوریه پس از رفراندوم اصلاحات قانون اساسی، کار عملی جدی نکند.

ترور کارگردان سوری نشانه شکست تروریست‌هاست

ترور ناجوانمردانه ی کارگردان سوری، در کنار همه جنایت هایی که این روزها دیار شام را دستخوش حوادث تلخ و نگران کننده نموده است، تلنگری برای همه ما و نشانه ای دیگر از شکست محتوم جبهه ی استعمار برای تصرف خطوط مستحکم مقاومتی است که خون شهدا استحکام آن را تضمین می کند.

المپیک ۲۰۱۲ لندن و چند حاشیه

مشعل المپیک به لندن می‌رسد | پرچم(ها) بالا می‌رود | همه مشغول شادی قهرمانی هستند | کسی(انی) در شعله‌های آتش می‌سوزد | سقف خانه‌ای(هایی) فرو می‌ریزد | سری(هایی) در حلقه‌ی طناب بالا می‌رود | کودکی(انی) با التماس قهرمان زندگی‌اش را بدرقه می‌کند…

اسرائیل از مقاومت می‌ترسد نه ارتش‌های عربی

دبیرکل حزب الله لبنان، با تاکید بر اینکه آمریکا و غرب می‌خواهند سوریه را به ویرانی بکشانند گفت: اسرائیل از مقاومت و سلاح آن می‌‌ترسد نه ارتش‌های کشورهای عربی.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.