تظاهرات علیه کشتار شیعیان در پاکستان

ما مدت‌هاست که علیه کشتار هدفمند و فرقه‌ای برادران و خواهران شیعه تظاهرات کرده‌ایم اما به نظر می‌رسد که این اعتراضات بر دولت تاثیری نداشته است

فیلم: تیرباران رانندگان شیعه در سوریه

در فیلمی که مشاهده می‌کنید تکفیری‌ها راه مواصلاتی عراق به‌سمت سوریه را به‌بهانه ممانعت از امداد رسانی به حامیان نظام سوریه بسته‌اند. آنها ضمن توقف وسائل نقلیه، با ذکر سؤالاتی از قبیل تعداد رکعت‌های هر نماز و … پی می‌برند که آنها از فرقه نصیریه (یکی از فرقه‌های نزدیک به شیعیان) هستند. لذا آنها را به‌ضرب گلوله به قتل می‌رسانند.

شيعيان در اندونزی تهديد به قتل شدند

درحالی كه مسئولان اندونزيايی تلاش می‌كنند كه اين مسئله را كم‌رنگ و حاصل اختلافات جزئی جلوه دهند، گزارش‌ها نشان از گسترش شيعه‌ستيزی در جاوه شرقی اندونزی می‌دهد.

برگزاری بزرگداشت «شهید انتظار»

مراسم بزرگداشت شهید «شیخ حسن شحاته» که به دست سلفی‌های مصر صورت گرفت، فردا مقابل دفتر حافظ منافع مصر در تهران برگزار می‌شود.

کشتار شیعیان مصر، از زبان آخرین بازمانده

تنها بازمانده کشتار وحشیانۀ شیعیان مصر، دولت و رئیس جمهور این کشور را در قبال ریخته شدن خون شیعیان مصری مسئول دانست.

رؤيایی صادقه باعث شيعه‌ شدنم شد

در یکی از سفرهایم به آمریکا برای سخنرانی در همایشی درباره سید و سرورم امام حسن(ع) یکی از علمای شیعه که از انگلیس به آمریکا آمده بود، از من خواست که به خاطر حفظ رابطه‌مان با اهل‌سنت از سبّ خلفا جلوگیری کنم، من به او گفتم که من هرگز به هیچ یک از خلفا ناسزا نخواهم گفت چون خلفای مشروع و بر حق کسانی جز ائمه معصومین صلوات الله علیهم نیستند.

یکی از رهبران شیعه مصر دستگیر شد

تنها چند روز پس از حادثه نیمه شعبان و قتل 4 تن از شیعیان محمد الدرینی یکی از رهبران شیعه مصر دستگیر شد.

شعر: این نعش شهید نیمه شعبان است

سلفی های ملعون مصر،حسن شحاته، دانشمند شیعه و سه تن از یاران او را در خانه ی خود و در حال برگزاری مراسم نیمه شعبان،به طرز تکاندهنده ای به شهادت رساندند، نعش پاکش را برخاک کوچه ها کشیدند و خانه اش را آتش زدند.

سلفی‌گری ریشه اسرائیلی – اردنی دارد

یک کارشناس مسائل خاورمیانه گفت: محمد مرسی هنوز نتوانسته است در مقام خود جابجا شود و خبرگی لازم را در امر سیاست به دست آورد و رفتار او با اسرائیل با رفتار حسنی مبارک تفاوتی ندارد.

۸ نفر از قاتلین شیعیان دستگیر شدند

دستگاه های امنیتی مصر 8 تن از متهمان به قتل رهبر معنوی پیروان مکتب اهل بیت (ع) در مصر را دستگیر کرده اند.