سکوت دولت هند درخصوص کشتار مسلمانان

«جماعت اسلامی هند» انفعال دولت این کشور را در مقابله با کشتار «بی‌رحمانه‌ی» اخیر مسلمانان ایالت خشونت‌زده‌ی آسام در شمال شرق هند محکوم کرد.

خروج اجباری مسلمانان از غرب آفریقای مرکزی

سازمان ملل می‌گوید بیش از ۹۵۰ هزار نفر در جریان خشونت‌ها در آفریقای مرکزی آواره شده و هزاران تن نیز جان خود را از دست داده‌اند.

تظاهرات علیه کشتار شیعیان در پاکستان

ما مدت‌هاست که علیه کشتار هدفمند و فرقه‌ای برادران و خواهران شیعه تظاهرات کرده‌ایم اما به نظر می‌رسد که این اعتراضات بر دولت تاثیری نداشته است

هشدار الازهر درباره جنگ صلیبی در آفریقا

مجمع مطالعات اسلامی الازهر خواستار واکنش صریح واتیکان درباره کشتار مسلمانان در آفریقای مرکزی شد و اعلام کرد این حوادث روابط مسلمانان و مسیحیان را به دوران جنگ‌های صلیبی بازگرداند.

راز با موضوع مبارزات حوثی‌ها پخش می‌شود

در بخش نخست این برنامه امیربهرام عرب احمدی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران (دانشکده مطالعات جهان) در ارائه سخن درباره کشتار مسلمانان سیاهپوست در آفریقای مرکزی و تشریح علل و عوامل درگیری‌های خونبار اخیر این منطقه خواهد پرداخت و تصاویری هم مرتبط با مباحث وی پخش خواهد شد.

بان‌کی‌مون خواستار صلح در آفریقای مرکزی شد

دبیرکل سازمان ملل از خشونت فرقه ای و ادامه کشتار مردم غیرنظامی در جمهوری آفریقای مرکزی ابراز نگرانی کرد و خواستار اقدام جامعه بین المللی برای توقف خونریزی در آن کشور شد.

کشتار مسلمانان آفریقا را متوقف کنید

مسلمانان ۱۵ درصد جمعیت ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار نفری جمهوری آفریقای مرکزی را تشکیل می‌دهند. گفته می‌شود، مسیحیان هزاران مسلمان را کشته و صدها هزار مسلمان دیگر نیز از این کشور آفریقایی فرار کرده‌اند.

تایلند، اردوگاه قاچاق مسلمانان میانمار

این مسلمانان تا مدت ها در این ارودگاه های واقع در مرز تایلند و مالزی می مانند و پس از پرداخت چند هزار دلار، به خانواده و یا اقوامشان تحویل داده می شوند و یا در فقر می میرند.

ميانمار بار ديگر قتلگاه مسلمانان شد

سازمان ملل از میانمار خواسته تا گزارش‌ها درباره کشته شدن ده‌ها زن، مرد و کودک در جریان حمله به مسلمانان روهینجا در استان راخین در غرب این کشور را مورد بررسی قرار دهد.

عروسی خوبان؛ 21 سال پس از کشتار وحشیانه مسلمانان

بعد از گذشت 21 سال تلخ و اسفناک از آن جنگ نابرابر، نوبت آنهاست تا شادی و پایکوبی کنند و کوچه های سربرنیتسا و سارایوو جشن را تجربه خواهند کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.