کجایی مخولو؟

بگذار تلویزیون ما حسرت نداشتن شبکه فوتبال را بخورد و همه ثابت کنند «اعدام فرعون» یک حرکت افراطی دور از تعقل بوده است و خبرنگاران ما همین که بتوانند فوتبال و جام انساندوستانه را گزارش کنند کافی است و اصلا به جهنم که مفسرین ما بعد از زدن ناوگان آزادی، توی تحلیل هایشان جام جهانی را فراموش کنند و یادشان برود دو هفته بعد از زدن ناوگان آزادی جام جهانی شروع می شود و دیگر هیچ کس هوس فکر کردن به غزه را نخواهد کرد.

محاکمه فرماندهان ارتش اسرائیل را در ترکیه

ترکیه امروز سه شنبه چهار افسر ارشد ارتش رژیم صهیونیستی را که در حمله کماندوهای این رژیم به کشتی ماوی مرمره دخالت داشتند، بطور غیابی محاکمه می کند.

کاروان آسیایی حصار غزه را می شکند؛ اگر صدا و سیما رسانه باشد

بعد از اینکه ۴۳ دقیقه از موضوعات مختلف سخن گفته می شود ،حتی پس از اینکه از مزرعه پرورش کروکدیل که طبق نقل همان خبر از پوستش برای تهیه کیفهای گران قیمت استفاده می شود،چند ثانیه ای هم بر سر فلسطین،مهمترین مسئله دنیای اسلام ،سرزمین خط مقدم جهاد اسلامی در برابر جبهه استکبار،آن هم در سالگرد جنگ ۲۲روزه غزه ،در حالیکه اعضای کاروان آسیایی با اسماعیل هنیه دیدار داشته اند ودر حالیکه در مصر مانع تخلیه اقلام کشتی سلام شده سخن گفته می شود

تجربه کاروان آسیایی؛ نمایش غفلتی طولانی در صدور انقلاب

کاروان آسیایی شکست حصر غزه سرانجام پس از یک ماه حرکت زمینی در نخستین روزهای سال جدید میلادی و همزمان با دومین سالگرد تجاوز اسرائیل به غزه به مقصد رسید.آنچه در رسانه ها پیرامون این کاروان منتشر شد، بازتابی ناقص از حرکتی عظیم بود که ابعاد گسترده و درسها و عبرت‌های فراوانی به همراه داشت.

صوت: تماس تلفنی با غزه / پیام عربی دانشجویان به مسلمانان جهان

دیشب تجمعی خود جوش دانشجویان در اعتراض به کارشکنی‌های دولت مصر در مسیر حرکت کشتی کاروان آسیایی به سمت غزه، مقابل دفتر حافظ منافع مصر با جمعیت زیاد برگزار گردید. فایل‌های صوتی آن را دانلود فرمایید

اعتراض شبانه دانشجویان به دولت مصر / تماس تلفنی با غزه + تصاویر

ظلم‌هایی که بعد از جنگ 22 روزه به مردم غزه رفته است، همدستی مصر در جنایات اسرائیل، همدستی دولت‌های عربی با اسرائیل، انتقاد شدید به سکوت رسانه‌ها، انتقاد از وجود جریانی در دولت برای برقراری رابطه با مصر و تحرکات رئیس دفتر رئیس جمهور، انتقاد از رئیس مجلس شورای اسلامی برای دیدار ودست دادن با حسنی مبارک و … از جمله نکاتی بود که دانشجویان به آن اشاره کردند.

دعوت به همراهی با کاروان آسیایی نجات غزه

جنبش عدالتخواه دانشجویی با اعلام حمایت کامل از «اتحادیه مردمی امت واحده» برای برگزاری هرچه برازنده تر این حرکت و جمع آوری هرچه بیشتر کمک های دانشجویی و مردمی به این حرکت میپیوندد

اولین میزگرد خبری کاروان آسیایی غزه در هند

اولین کاروان آسیایی اعزام به غزه با حضور ملیت‌ها و ادیان مختلف آسیایی و با همت تشکلهای غیردولتی چند کشور از جمله اندونزی، هند، پاکستان، ایران، ترکیه و سوریه تا چند ماه دیگر حرکت خود را آغاز خواهد کرد.

پيام همسر شهيدم را به كودكان غزه خواهم رساند

همسر شهيد «جودت كليچلار» مي‌گويد: دوست دارم از كساني باشم كه كاروان آزادي دوم را همراهي كنم و قسم مي‌خورم از كساني خواهم بود كه پيام همسرم را به كودكان محاصره شده غزه خواهم رساند.

انتشار فیلم ویرایش‌نشده‌ی حمله‌ی رژیم‌ صهیونیستی به ناوگان آزادی غزه

انتشار ویدئوها و تصاویر جعلی درباره‌ی این واقعه، بخشی از کوشش بیهوده‌ی این رژیم برای فریب افکار عمومی بود. اما Iara Lee یکی از اعضای جمعیت «فرهنگ مقاومت» (Cultures of Resistance) که یک شبکه‌ی فرهنگی از فعالان عدالت‌طلب است، برای اولین‌بار فیلمی ویرایش‌نشده از این جنایت را منتشر کرده است. او یکی از افرادی بود که از این حادثه جان سالم به‌در برده است و هم‌اکنون به موطن خود بازگشته است. این فیلم علی‌رغم تلاش رژیم اسرائیل برای محو کلیه‌ی تصاویر ضبط‌شده، حفظ شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.