مسلمانان انگلیس قربانی اسلام هراسی

با قانون وضع کردن نمی شود جلوی رادیکال شدن جوانان مسلمان در بریتانیا را گرفت، حداقل تا وقتی که عده ای از اهالی رسانه و سیاستمداران این کشور همیشه تمایل دارند نیمه خالی لیوان را ببینند و مسلمین این کشور اروپایی را مشتی تروریست بدانند، هیچ گره ای از کار مبارزه با تروریسم باز نمی شود.

راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی است

رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: موضع ایران در خصوص تمام کشورها از جمله یمن، مخالفت با دخالت خارجی است، بنابراین، از نظر ما راه حل بحران یمن توقف حملات و دخالت خارجی علیه مردم این کشور است.

داعش؛ پیاده نظام غرب برای بحران آفرینی

مسئله ظهور گروه جدیدی از افراطگرایان در افغانستان هر روز ابعاد جدید‌تری به خود می‌گیرد و به اذعان کارشناسان، این افراط‌گرایان یا همان داعش تلاشی است برای به زانو در‌آوردن قدرت‌های نوظهوری که مانعی بر سر راه سلطه آمریکا در منطقه به شمار می‎روند.

ندای«لبیک یارسول‌الله(ص)»در استان‌های مرزی

حجت‌الاسلام سیدحامد علم‌الهدی معاون امور ایران مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تشریح وظایف این معاونت گفت: عمده فعالیت‌های مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی برای خارج کشور است؛ حضور در مجامع علمی، مجامع کشورهای اسلامی، حضور در کنگره‌ها اما در داخل کشور هم فعالیت‌های چشمگیری را به واسطه معاونت امور ایران نیز انجام می‌دهد.

ریشه تروریسم در جهان تفکر سلفی است

کارشناس سیاسی مشهور پاکستان گفت: ریشه تروریسم در جهان تفکر سلفی است که عربستان آن را ترویج می‌کند.

شیعیان برادران ما هستند

شیخ الازهر با بیان اینکه شیعیان برادران ما هستند، گفت: فتاوای مثبتی از سوی مراجع عراق و ایران در حرمت سب صحابه دیده‌ایم اما خواستار اقدامات قاطع از سوی مراجع بزرگ شیعه دارای نفوذ در این زمینه هستیم.

سکوت «خادم‌الحرمین» مقابل توهین بزرگ

بررسي واكنش‌هاي اعتراض آميز به بازنشر تصاوير موهن از پيامبر گرامي اسلام (ص )در نشريه ورشكسته شارلي ابد و نشان مي‌دهد كه اين واكنش‌ها به هيچ وجه در سطح و عمق اهانت صورت گرفته نبوده است.

حالت عجیب نواب‌صفوی در بیت‌المقدس

ناگهان تمام اعضاء بدن نواب به پشت تکان خورد، سپس آرام گرفت، سر به پایین انداخت و در خلسه‌ای فرو رفت که هرگز نظیر آن را ندیده بودم.

لحاظ کردن مد و لباس در بودجه سال ۹۴

هفتمین نمایشگاه عفاف و حجاب با حضور معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.

اخوان‌المسلمین تکفیری نیستند

استاد دانشگاه الازهر گفت: در صورت شکل‌گیری ارتباطات واقعی بین الازهر و حوزه‌های علمیه، روابط بین مذاهب بهتر خواهد شد و حتماً این روابط موجب از بین رفتن خطر تکفیری‌ها می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.