تعجب نظامیان خارجی از شکنجه عجیب ساواک

وابستگان نظامی کشورهای خارجی در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از موزه عبرت(زندان زندانیان سابق ساواک) بازدید کردند.

جوانان کدام کشورها بیشتر آنلاین هستند؟

مطالعه انجام شده توسط پژوهشگران نشان می دهد همه جوانان امروزی به اینترنت وابسته نیستند و فقط 30 درصد از جوانان جهان دستکم به مدت پنج سال فعالیت آن لاین داشته اند.

پیام احمدی‌نژاد به رؤسای جمهور ۷۶ کشور

رئیس‌جمهور سابق طی نامه‌ای به رؤسای جمهور ۷۶ کشور جهان به مناسبت پایان دوره ریاست جمهوری بر دوستی و مودت ملت و دولت ایران با این کشورها تاکید کرد.

بررسی حداقل دستمزد در کشورهای مختلف

بدین ترتیب هر چه کار در کشوری به نسبت کشور دیگر فشرده‌تر باشد در مدت زمان واحد ارزش بیشتری تولید مى‌کند، و این ارزش در پول بیشتری نمود مى‌یابد. از این رو ارزش کار در یک کشور بالاتر و در کشور دیگر پایین تر خواهد بود.

فیلترینگ در کدام کشور بیشتر است؟

بسیاری از کاربران اینترنت کشور از میزان فیلترینگ سایت‌ها گله داشته و بر این باورند که حجم سایت‌های فیلتر شده بالا است اما این که در کشورهای دیگر وضعیت فیلترینگ به چه شکل است و کدام کشورها در این زمینه سردرمدار محسوب می‌شوند هم نکته‌ای است که جای توجه دارد.

رحیمی: برخی خارجی‌ها چادر به سر شده‌اند

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ایران آماده مدیریت شدیدترین تحریمهای هوشمند و سرسختانه غرب است، گفت: امروز برخی از کشورهای خارجی و غربی تحریم کننده نفت ایران ذلیل و چادر به سر شده اند.

کدام کشور بیشترین تروریست را در سوریه دارد؟

گزارش یک مرکز مطالعاتی در لندن حاکی از آن است که ۶۰۰ تروریست اروپایی از ۱۴ کشور در حال جنگ با نظام حاکم در سوریه هستند که انگلیس دارای بیشترین تعداد تروریست در این زمینه است.

ایران اینترنت کدام کشورها را تامین می‌کند ؟

عضو هیئت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: ترانزیت ترافیک و تامین اینترنت برای دو کشور افغانستان و عراق توسط ایران انجام می‌شود.

خریداران پسته ایران چه کشورهایی هستند؟

بررسی و تحلیل آمار گمرک ایران نشان می‌دهد که ایران در ۱۰ ماهه سال ۱۳۹۱ به عنوان دومین تولیدکننده پسته بزرگ دنیا پسته خندان خود را به دستکم ۵۷ کشور جهان صادر کرده است.

همدستی ۵۴کشور با سیا در شکنجه جهانی

یک سازمان حقوق بشری در گزارشی اعلام کرد که ۵۴ کشور جهان در بازداشت غیر قانونی افراد و انتقال آنها به زندان های مخفی، با آمریکا همکاری می کنند.