تهران کلانشهر آرامش در نوروز است

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری گفت: در ایام نوروز تهران کلانشهر آرامش است و مسافرین و ساکنین می‌توانند از جاذبه‌های گردشگری آن به خوبی استفاده کنند.

تدابیر ویژه برای حل بحران آب در تهران

یک مقام مسئول در وزارت نیرو با اشاره به اجرای 12 طرح بزرگ آبرسانی در کلانشهرها گفت: دولت از هم اکنون برای حل مشکل کم آبی در ابتدای تابستان سال آینده برنامه ریزی کرده است.

از خیابان خوابی تا پادویی در بیمارستان

همراهان بیماران شهرستانی کیلومترها راه طی می‌کنند تا از خدمات درمانی کلانشهر تهران بهره مند شوند. آنها مانند یک پرستار در بیمارستان کار می کنند اما شبها روی صندلی یا کنار جوی در خیابان می خوابند. در سرویس های بهداشتی حمام و لباس هایشان را روی نرده آویزان می کنند. دراین میان مسئولان وزارت بهداشت از اختصاص دمپایی و چنگال برای کم کردن دردسرهای همراهان خبر داده‌اند.

عرضه بنزین و گازوئیل اروپایی در ایران

معاون وزیر نفت با اشاره به پیشرفت نزدیک به 100 درصدی طرح توسعه پالایشگاه نفت لاوان، اعلام کرد: با بهره برداری از طرح های جدید پالایشگاهی به زودی بنزین و گازوئیل یورو 4 در تمامی کلانشهرهای کشور عرضه و توزیع می‌شود.

سرمایه داران هویت مشهد را تغییر می‌دهند

امروزه شهروند ایرانی در کشور خودش هر جایی که می‌رود شرمنده می‌شود بخاطر اینکه چه در بحث معماری، چه کالاهایی که در فروشگاه به فروش می‌رسد و چه ادبیات فروشنده همه و همه پر است از آثار خودباختگی و بی هویتی و این باعث می‌شود که یک فرد اصیل ایرانی با لهجه و لباس های ایرانی خجالت بکشد که در مکان ها حاضر شود.

ثریا امشب شهرهای‌بی‌هویت را بررسی‌می‌کند

یرنامه ثریا امشب وضعیت نابسامان شهرسازی و بی هویت شدن کلان شهرها را زیر ذره بین می برد.

هشدار بی‌آبی به 37 میلیون ایرانی

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا از قرار گرفتن تهران در معرض تنش آبی خبر داد و گفت: اراک، اصفهان، شیراز، قزوین، قم، کرج، کرمان، مشهد، همدان و یزد دیگر شهرهایی هستند که هم اکنون در تنش آبی قرار دارند.

گزارش تصویری: آلودگی هوای تهران

کلانشهر ایران همچنان شاهد آلودگی هوا است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.