کلاه قرمزی تا آخر هفته مهمان سیماست

مجموعه «کلاه قرمزی» که نوروز امسال به دلیل مصادف شدن با ایام فاطمیه(س) از ششم فروردین ماه پخش شد، تا پایان هفته جاری همزمان با ولادت حضرت زهرا(س) و روز مادر با مخاطبان خود همراه خواهد بود.

سعید معروف جز پرطرفدارهای ایران نوشت

مجموعه عروسک‌های کلاه قرمزی و همچنین سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال ایران، پرطرفدارترین طرح‌های نقش بسته بر جلد دفترها در نمایشگاه«ایران نوشت» بودند.

آغاز توزیع دفاتر مشق با طرح «کلاه قرمزی»

مدیر شرکت آزاده از آغاز توزیع دفاتر مشق با طرح «کلاه قرمزی» خبر داد و گفت: توزیع این دفاتر هم‌اکنون در فروشگاه‌های مختلف آغاز شده است. علاقه‌مندان می‌توانند از ۲۵ شهریور ماه این دفاتر را از سراسر کشور تهیه کنند.

شکرستان،کلاه قرمزی‌وپهلوانان‌درنمایشگاه

اولین نمایشگاه تخصصی و بین المللی نوشت افزار ایران که در تاریخ 10 الی 13 مرداد ماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی برگزار می‌شود.

كلاه قرمزی عيد فطر می‌‌‌‌آيد

مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو از پخش قسمت جدید ماجراهای «کلاه قرمزی» در روز عید فطر خبر داد.

تیزر کلاه قرمزی جام‌جهانی منتشر شد+دانلود

تیزر مجموعه کلاه قرمزی ویژه جام جهانی منتشر شد.

«کلاه قرمزی» ویژه جام‌جهانی می‌آید

آیا شاهد پخش «کلاه قرمزی» ویژه جام‌جهانی خواهیم بود یا خیر، توضیح داد: بله. «کلاه قرمزی» ویژه این مناسبت تولید شده و ما آن را آماده پخش داریم.

کلاه‌قرمزی با قرارداد ۲میلیاردی به تلویزیون آمد

به‌روال معمول مدیران شبکه دو دائماً اعلام می‌کردند که امسال هم «کلاه قرمزی» ویژه ایام نوروز از تلویزیون پخش خواهد شد و ایرج طهماسب در سوی دیگر ماجرا اعلام می‌کرد که امسال برنامه ندارند، چون با تلویزیون به توافق نرسیده‌اند.

باج‌خواهی کلاه قرمزی از صدا و سیما

اما آنچه در رسانه‌های ما متداول گردیده متفاوت است. یعنی گام ستاره سازی که طی شد این ستاره ها هستند که برای رسانه تصمیم می گیرند نه رسانه‌ها و متاسفانه با رفتار خود بدترین فرهنگ کاسب‌کارانه را به جامعه تزریق می‌کنند.

بزرگداشت بانویی که کلاه قرمزی مدیون اوست

در جشنواره فیلم کودک و نوجوان اصفهان از دنیا فنی‌زاده بانویی که کلاه قرمزی موفقیت و محبوبیتش را مدیون اوست، تجلیل می‎شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.