شرکت آمریکایی سایت کلاه پهلوی را تحریم کرد

شرکت directi به عنوان یکی از معتبرترین ارائه دهندگان خدمات اینترنتی، دسترسی به دامنه kolahpahlavi.tv را برای مدیران سایت سریال کلاه پهلوی متوقف و از تمدید مجدد این دامنه خوددداری کرد.

«کلاه پهلوی» به سامان می‌رسد

در این قسمت رویدادهای سریال در تهران و سامان دنبال خواهد شد و شخصیت های سریال به فرجام کارهای خود خواهند رسید.

کناره‌گیری رضاخان از حکومت در «کلاه‌ پهلوی»

با پخش سریال «کلاه پهلوی»، داریوش کاردان بازیگر نقش «جوانشیر» با گریمی تازه در این سریال حضور خواهد یافت و کناره‌گیری رضاخان از حکومت را نمایش می‌دهد.

۴ قسمت به پایان پخش «کلاه پهلوی»

در سریال «کلاه پهلوی»، بینندگان این سریال شاهد رویارویی کریم با همسر سابقش عالیه خواهند بود.

سالار عقیلی به کلاه پهلوی می‌آید

در قسمت چهل هشتم این سریال که جمعه بیست و نهم شهریورماه پخش خواهد شد، حضور کریم در فرانسه باعث می شود تا کارگاه خیاطی او و عالیه با بحران های مختلف مواجه و تا مرز ورشکستگی پیش رود و عالیه برای حل این مشکل به سراغ سیروس می رود.

بنیانگذار حوزه علمیه قم به کلاه پهلوی می آید

حضور میرزا رضا در منزل شیخ عبدالکرم حائری یزدی بنیانگذار حوزه علمیه قم و گفت و گوی میرزا رضا با این مرجع عالیقدر شیعه درخصوص کشف حجاب و تبعات آن به تصویر کشیده می شود.

کلاه بین‌الملل بر سر شریفی‌نیا

با پخش قسمت سی و ششم سریال«کلاه پهلوی»،میرزا رضا تدین که در قسمت های گذشته بارها از سوی حکومت تحت فشار قرار گرفته بود، کلاه بین المللی به سر می گذارد.

«کلاه پهلوی» به عید نوروز و محرم می‌رسد

در قسمت سی و دوم که جمعه سوم خرداد ماه نمایش داده خواهد شد، در ادامه قسمت قبلی مخاطبان شاهد مجازات مزاحمان نوامیس شهر سامان و شلاق خوردن «خسرو» و «بهرام» با بازی (شهروز ابراهیمی و سپید امیر) و «جوهر» و «مظفر» با بازی (مهیار پورحسابی و جواد زیتونی) خواهند بود.

کلاه پهلوی مجددا از سر گرفته می‌شود

پخش کلاه پهلوی تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت.

به جای کلاه بر سر ما بشکه رفت

در این حال عیان است بر افراد الهی، که خوبی و بدی حل شده با هم، در این آب پر از اردک و ماهی. که مردم بشناسند، رضاخان، همان مردک قلدر، چگونه، کند چادر و جِلباب از آن دُرّ. ولی خوب به تسخیر در آیند و نفهمند دگرگونیِ رفتار و سر و وضع و حیا را.