کلیپ: خبررسانی یا دروغ سازی؟

این کلیپ اشاره به سخنان آیت الله صادق آملی لاریجانی ریاست قوه قضاییه درباره حوادث پس از انتخابات ایران و حوادث انگلستان دارد که مورد تحریف رسانه‌های ضدانقلاب و فتنه‌گر قرار گرفت. این رسانه‌ها به دروغ مدعی شدند که آیت الله لاریجانی گفته است «در آشوب‌های ۸۸ ایران یک نفر کشته شد در حوادث انگلستان شش نفر»!

افسانه سرایی ضد انقلاب از قدرت سیدمجتبی خامنه‌ای!

در آخرین دروغ پراکنی ضدانقلاب پس از انتشار خبرهایی مبنی بر حصر سران فتنه، یکی از مشاوران همین سران فتنه – که ماه‌هاست به انگلستان پناهنده شده است – در ادعایی جالب و مضحک مدعی شده است که رهبری معظم انقلاب گفته‌اند که مسئولیت جمع بندی هزینه‌های دستگیری رهبران معترضان به انتخابات، با مجتبی خامنه‌ای فرزند ایشان بوده است!

استحالۀ نرم؛ از انقلابی ۵۷ تا ضدانقلاب ۸۹

امروز اما، بعد از گذشت تقریباً دو سال از آن روزها، وبسایت رسمی ضدانقلابِ خارج نشین، جنبش راه سبز – «جرس»، دردنامه‌ای را منتشر کرده است که «میرحسین عزیز! بیا و تعارف را کنار بگذار. نمی‌شود که یکی به نعل بکوبی و یکی دیگر به میخ. باید تکلیف ما رهروان جنبش را مشخص کنی.»

واکنش سبزها به استقبال تاریخی از رهبر انقلاب در قم

استقبال تاريخي و باشكوه مردم و علماي قم از رهبر انقلاب، تمام بافته هاي 2 ماه اخير مافياي رسانه اي موسوم به «شبكه عنكبوت» را پنبه كرد. اعضاي اين شبكه شامل رسانه هايي چون بالاترين، جرس، راديو فردا، بي بي سي، روزنت، كلمه، سحام نيوز، نوروز، راديو زمانه و… تلاش مضاعفي را به كار بستند تا با جعل خبر و دروغ پردازي چنين القا كنند كه استقبال سردي در قم از رهبر انقلاب صورت خواهد گرفت.

خنده دارترین رهنمودهای ضدانقلاب درسال89!

حضور گسترده و ده‌ها میلیونی مردم در راهپیمایی‌های 9 دی و 22 بهمن که فعالان سیاسی از آن به عنوان “دفن تاریخی فتنه” نام بردند، باعث شد تا این سایت‌ها که زمانی هر چند دقیقه یک بار به روز می‌شدند، مجبور به تهییه و انتشار اخبار خنده‌دار شوند.

ماجرای مجسمه‌های تهران و بی‌آبرویی جدید «کلمه» و «جرس»

بار دیگر آن را کار نیروهای بسیجی می‌داند و جای دیگر ادعا می‌کند با توجه به حکم حرام بودن مجسمه سازی، جمع آوری مجسمه‌ها از سطح شهر تهران، با دستور مقامات در حال انجام است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.