تیراندازی در کلیسای سیاهپوستان کارولینای جنوبی

حادثه تیراندازی توسط یک مظنون سفیدپوست در یک کلیسای تاریخی سیاهپوستان آمریکا در «چارلستون» کارولینای جنوبی به کشته شدن دستکم ۹ نفر منجر شد.

به آتش کشیدن کلیسا توسط یهودیان افراطی

کلیسایی کاتولیک در شهر الجلیل در شمال اراضی اشغالی صبح امروز به دست یهودیان افراطی به آتش کشیده شد.

کلیسای تاریخی فرانسه در آتش سوخت

یک کلیسای تاریخی در فرانسه که از سبک خاص معماری بهره می برد، در آتش سوخت.

کلیسایی در آمریکا که مسجد شد+تصاویر

نویسنده کتاب «آمریکا بدون نقاب» که دو دهه در آمریکا زندگی کرده است، از کلیسایی یاد کرد که با درخواست مسیحیان به مسجد تبدیل شد.

چگونه پای شیطان بزرگ به ایران باز شد؟

در نیمه اول قرن نوزدهم میلادی، گروه‌های تبلیغ مذهبی آمریکایی، پیش از ایجاد هرگونه رابطه رسمی به ایران گام نهادند. استعمار غرب همواره برای نفوذ و رخنه به درون کشورهای اسلامی و سایر نقاط دنیا، از گروه‌های تبشیری استفاده کرده است.

تظاهرات مسیحیان پاکستان ادامه دارد

بعد از حمله انتحاری به کلیساهای شهر لاهور تظاهرات مسیحیان در سراسر پاکستان ادامه دارد.

نصب صلیب بر بام کلیسا توسط شیعیان

تاریخ فرموده امیرالمومنین علی(ع) را به یاد دارد که گفت: اگر جایی به زور خلخال از پای زن یهودی درآوردند و در جای دیگر مرد مسلمانی از غصه‌اش دق کرد او را ملامت نمی‌کنم. حالا یک اتفاق در عراق این ماجرا را به شکل دیگری تداعی می‌کند.

اسلام و مسیحیت هر دو به‌دنبال صلح هستند

رهبر ارامنه حوزه سیلیسی لبنان گفت: امروز به وضوح می‌بینیم که صلحی در خاورمیانه وجود ندارد چراکه عدالت در مورد فلسطین رعایت نشده است و برای ایجاد صلح واقعی در خاورمیانه حتما باید با عدالت در مورد مردم فلسطین برخورد شود.

توهین صهیونیست‌ها به حضرت مسیح (ع)

اعضای یک باند صهیونیستی ضمن نوشتن الفاظ توهین‌آمیز به حضرت عیسی (ع) بر روی دیوارهای یک کلیسا در قدس، آن را به آتش کشیدند.

اولین عکسی که از انقلاب گرفتم+تصویر

تابستان ۱۳۵۶ برای عکاسی به قره کلیسا می‌رفتیم، در جاده تبریز ـ ماکو، نیروهای شاه با عده‌ای از مردم درگیر شدند؛ دوربین را برداشتم و به سرعت از خودرو پیاده شدم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.