بیل کلینتون از هیلاری طلاق می‌گیرد

بیل کلینتون تصمیم نهایی خود را برای جدایی از هیلاری به دلیل عدم انسجام در رابطه وی با همسرش گرفته است.

کلینتون: «رامنی» از «سندی» هم بدتر است

بیل کلینتون، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، با اشاره به موج تخریبی گسترده‌ای که طوفان سندی ایجاد کرده، اظهار داشت: اگر «می‌ت رامنی» رئیس جمهور آمریکا شود، از این طوفان هم بد‌تر خواهد بود.

اعتراض روزنامه جمهوری‌اسلامی به انکار استقلال جریان فتنه!

پرداختن صدا و سیما به بخشی از مصاحبه اخیر هیلاری کلینتون، وزیر خارجه آمریکا، که در آن تاکید شده بود “آمریکا هر حمایتی از دستش بر آمد از جنبش سبز کرد”، موجب اعتراض روزنامه جمهوری اسلامی شده است.

واکنش ایران به اظهارات کلینتون درباره تأسیس سفارت مجازی آمریکا در‌‌ تهران

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با بی اعتبار توصیف کردن اظهارات اخیر وزیر امور خارجه آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران، آن را ناشی از بی اطلاعی و نا آگاهی وی نسبت به کشورمان دانست.

آمريكا در كنار معترضين ايران ايستاده است

کلينتون پس از ديدار با قانونگذاران جمهوري‌خواه با حمايت از جريان فتنه در ايران گفت: ما آرزو داريم كه مخالفان و مردم شجاع در خيابان‌های تهران بتوانند همان فرصتي را كه در مصر شاهد آن بوديم و مردم مصر هفته گذشته توانستند از آن استفاده كنند، به‌دست آورند.

آمریکا تمام ۲۶۰ سفیر آمریکا در سراسر جهان را به واشنگتن فرا خواند

همزمان با اوج خشم مردمی در مصر علیه رژیم دیکتاتوری مبارک، وزارت خارجه آمریکا تمامی سفرا و دیپلمات‌های خود از سراسر جهان را در اقدامی بی‌سابقه برای برگزاری نشستی سیاسی به واشنگتن فراخوانده است.