عزت به پاسپورت ایرانی برگشت!

سفیر و نماینده جدید کشورمان درسازمان ملل متحد وارد نیویورک شد تا ماموریت خود را آغاز کند.

دیدار قائم مقام بان کی مون با عراقچی

قائم مقام دبیرکل سازمان ملل متحد پیش از ظهر امروز -چهارشنبه- با معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و درباره موضوع هسته‌ای و آخرین روند مذاکرات گفت‌وگو کرد.

سیاستمداران موسس دانشگاه‌غیرانتفاعی

رئیس دولت های نهم و دهم بعد از پایان دوران ریاست جمهوری اش، تصمیم به تاسیس دانشگاهی غیرانتفاعی گرفت و مدعی شد که می خواهد به فعالیت های علمی و آموزشی بپردازد. اما تاسیس دانشگاه خصوصی مربوط به احمدی نژاد موسوم به دانشگاه ایرانیان در یک سال گذشته فراز و فرودهای زیادی را طی کرده است.

ولایتی رفت، سعید جلیلی آمد

در مورد حضور كمال خرازي، سعيد جليلي، احمد وحيدي، ابراهيم شيباني، سيد مهدي مصطفوي و محمد حسين طارمي جمع بندي صورت گرفته است.

مرحوم محدث معلمی در خط امام و انقلاب بود

حسین مظفر وزیر اسبق آموزش و پرورش با اشاره به رابطه نزدیک و دوستانه مرحوم محدث با مقام معظم رهبری نگاه ایشان به بحث ولایت را سرچشمه گرفته از مفاهیم قرآن و معیار کارهای ایشان را هم تبعیت از ولایت دانست.

مسئولینی که صاحب دانشگاه غیرانتفاعی هستند

فاضل اردشیر لاریجانی، محمدباقر قالیباف، آیت الله هاشمی شاهرودی،موسوی لاری، کمال خرازی، مرتضی حاجی، محمد مهدی زاهدی، مصطفی کواکبیان،خانواده هاشمی رفسنجانی و… چهره‌های شاخص از طیف های گوناگونی سیاسی هستند که صاحب دانشگاه غیر انتفاعی می‌باشند

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.