قیمت خودرو؛ حق با کیست؟

از یک طرف کمپینی شکل گرفته است که قیمت بالای خودرو را اجحاف به حق مصرف کننده می داند و در طرف دیگر، خودروسازی است که می گوید تولید با این قیمت ها به صرفه نیست.

آغاز کمپین کلنا عباسک یا مهدی(عج)

درمیان شلوغی ها،چالش ها و کمپین های مختلف دوباره مهدی فاطمه غریب مانده است، اما امروز قصد داریم همزمان با سالروز آغاز ولایت و امامت حضرت مهدی(عج) موجی مردمی را به کمک منتظران حضرتش برپا کنیم تا تجدید بیعتی دوباره با ولی زمانمان کرده باشیم.

آغاز «چالش ده‌کتاب» پس از «چالش سطل‌یخ»

بنا بر ‌قواعد «چالش ده کتاب / ۱۰ Books Challenge» که احتمالاً در روزهای آینده پررنگ‌تر و فراگیر‌تر خواهد شد، هر شخص ۱۰ عنوان کتاب که بر او تاثیرگذار بوده معرفی می‌کند و سپس یک، دو و یا سه تن را به چالش می‌کشد تا لیست ۱۰ عنوان کتابشان را معرفی کنند و بدین شکل این چالش گسترش می‌یابد.

کمپین بین‌المللی همبستگی با 5 کودک فلسطینی

در این کمپین که کشورهای انگلیس، آرژانتین، کانادا، شیلی، فرانسه، اوروگوئه و … شرکت دارند، جبهه جهانی مستضعفین نیز به نمایندگی از ایران حضور خواهد داشت.

آغاز کمپین مطالبه برای محاکمه سران فتنه

ما امضا کنندگان که جمعی از طلاب علوم دینی شهر تهران می‌باشیم، مصرانه از آن مقام محترم خواستاریم که هر چه زودتر بر طبق موازین شرعی و انقلابی به پرونده سران فتنه سال 88 (موسوی، خاتمی، کروبی) رسیدگی نمایند و در این راستا از کلیه اقدامات انقلابی آن قوه محترم کمال حمایت را به عمل می‌آوریم

درخواست کمپین «همبستگی با ایران» از۱+۵

کمپین آمریکایی «همبستگی با ایران» که افراد سرشناسی از جمله رمزی کلارک دادستان اسبق ایالات متحده عضو آن هستند، با امضای بیانیه‌ای لغو تحریم‌های اقتصادی علیه ایران را خواستار شدند.

راه‌اندازی کمپین «دست از ایران بردارید»

گروهی از فعالان چپگرا در آمریکا با نوشتن توماری خواهان لغو تحریم های آمریکا علیه ایران و پذیرش حق ایران برای برخورداری از انرژی صلح آمیز هسته ای از سوی آمریکا شدند.

پاسخ پرچم سفید ما گروگان‌گیری نبود!

آن‌ها با پرچم سفید صلح و برای کمک به شما آمده بودند و هیچ هدف و نیت دیگری نداشتند. آن‌ها نیروهای پرتلاش جمعیت هلال احمر ایران بودند که فقدان آن‌ها باعث ضربات جبران ناپذیری به امدادرسانی در کشور ما شده است.

یاهو و مایکروسافت اطلاعات شخصی افراد را می‌فروشند

دو غول بزرگ اينترنت، اطلاعات كاربران را براي كسب سود مي فروشند.

کمپین «یک میلیون حجاب» زنان آمریکایی + تصاویر

یک میلیون زن غیرمسلمان آمریکایی قرار است در حمایت از زن عراقی که به صرف داشتن حجاب طی روزهای اخیر در آمریکا به قتل رسید، با راه‌اندازی کمپینی در فیس‌بوک، برای چند روز حجاب بر سر کنند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.