اخراج چند مسئول کمیته امداد به دلیل تخطی از یک بخشنامه/ اجرایی شدن طرح صدقه پیامکی از سال جدید

رئیس کمیته امداد امام خمینی از اجرایی شدن طرح صدقه پیامکی از سال جدید خبر داد.

۹۸۰ کودک مبتلا به سوء تغذیه در قم تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند

– رئیس اداره بهداشت و درمان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از حمایت ۹۸۰ کودک مبتلا به سوء تغذیه در این استان خبر داد.

۹۵ هزار دانشجو و طلبه تحت پوشش کمیته امداد/ انتقال صدقات به خارج از کشور به هیچ وجه صحت ندارد

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مطالبی که در داخل کشور مبنی بر انتقال صدقات و کمک‌ها به خارج از کشور بیان می‌شود به هیچ عنوان صحت ندارد.

راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه کمیته امداد با ۵۰ شعبه

رئیس کمیته امداد با اشاره به طرح‌های اشتغالزایی و ارائه تسهیلات خوداشتغالی به مددجویان از راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه کمیته امداد خبر داد.

تبعات زنانه شدن فقر در جامعه چیست؟

آمارها نشان می‌دهد 12 درصد خانوارهای کشور تحت سرپرستی زنان است اما 80 درصد این زنان فاقد شغل و درآمد لازم بوده و تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند. آنگونه که رئیس کمییته امداد می‌گوید، 60 درصد خانوارهای تحت پوشش این نهاد مربوط به زنان سرپرست خانوار هستند اما «زنانه شدن فقر» به مفهوم جدید در کشور تبدیل شده است.

قیمت مجتمع سوهانک کمیته امداد چقدر است؟

قیمت زمین در منطقه سوهانک بسته به موقعیت مکانی و متراژ آن متفاوت است؛ برخی زمین های با متراژ بالای 10 هزار متر (یک هکتار به بالا) با قیمت هر متر مربع 2 تا 3 میلیون تومان قیمت گذاری شده است در حالی که قیمت زمین با متراژ کمتر از یک هزار متر مربع متری 6 میلیون تومان و بالاتر هم به فروش می رسد.

عدم تخصیص سبد کالا به تمام معلولان

رئیس انجمن حمایت از حقوق معلولان ضمن اینکه از رئیس جمهور خواست کام معلولان را در شب عید شیرین کند، گفت: سبد کالا و بودجه معلولان ۱۰۰ درصد تخصیص داده شود.

ایرادات بزرگ مصوبه مجلس برای حذف یارانه‌ها

اگرچه حذف یارانه ثروتمندان بسیار ضروری است و هیچ گونه شک و شبهه ای در مورد آن وجود ندارد اما نقدهای جدی بر شیوه قطع یارانه فوق وارد است.

نگاهی به کمپانی‌های برهنگی در ایران

رضاخان هفدهم دی‌ماه 1314 قانون کشف حجاب در ایران را تصویب کرد و زنان ایرانی باید پوشش‌هایی مثل چادر، روبند و روسری را کنار می‌گذاشتند؛ حالا بعد از 79 سال میراث‌داران رضاخان آزادی را فقط در عدم پوشش می‌بینند و نوع اعتراض خود را به هر شکل ممکن تا کسب هفتمین مصرف‌کننده لوازم آرایش در دنیا پیش می‌برند.

زنان دست‌فروش آسیب‌دیده اجتماعی هستند

تکلیف زنانی که همسران بیکار دارند ٰهمسران معتاد دارند و یا همسران آنها در زندان هستند چیست؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.