پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

فتاح: اندکی از زکات برای فقرا هزینه می‌شود

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: متأسفانه اعظم کارکرد زکات به جاهای عمرانی رفته و بخش اندکی از آن برای فقرا هزینه می‌شود، این در حالی است که ما در کمیته امداد، متولی کارهای عمرانی نیستیم بلکه مسئول امور محرومان هستیم.

حبیب ایتام و محرومان

منش و روش وی همنشینی با فقرا و محرومان بود و عشق و ارادت وی به ایتام وصف ناپذیر بود، مهم‌ترین ویژگی شخصیتی مرحوم عسگراولادی این بود که آرمان گرایی و استواری در راه اهداف انقلاب اسلامی را با خدمتگزاری به محرومین، عجین کرده بود.

امسال ۱۰ میلیون‌نفر سبد کالا می‌گیرند

احمد میدری مدعی شد دولت از ابتدای سال به بیش از 7 میلیون و500 هزار نفر در قالب 2 میلیون و 800 هزار خانوار ، در طرح برنامه حمایت غذایی،سبد کالا داده است.

مراکز «ثبت‌نام یارانه» در تهران کجاست؟

شهروندان تهرانی می‌توانند از طریق دفاتر پستی مناطق، پست بانک، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی، پلیس 10+ و دفاتر پیشخوان دولت نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

چند نفر تحت پوشش کمیته امداد هستند؟

سرپرست کمیته امداد امام خمینی گفت: یک چهارم هزینه های کمیته امداد از طریق کمک های مردمی تامین می شود.

شرایط برخورداری از طرح مددجویی کمیته امداد

به موجب این طرح خانواده هایی تحت حمایت قرار می گیرند که به دلیل مواردی از قبیل فوت سرپرست، طلاق، مفقودی یا متارکه سرپرست، از کار افتادگی سرپرست، بیماری سرپرست، اشتغال به خدمت نظا م وظیفه سرپرست یا نان آور خانوار، زندانی شدن سرپرست یا…

افطاری احمدی نژاد در جمع ایتام

رئیس جمهور، همچون سال‌های قبل در نخستین روز از ماه مبارک رمضان روزه خود را در کنار کودکان و نوجوانان یتیم افطار کرد.

زندگی با حقوق ۱۵۰ هزار تومانی!

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه ماهانه ۱۵۶ هزار تومان به هر خانواده نیازمند پرداخت می شود، گفت: حداقل نیاز خانواده‌ها ماهانه ۶۴۰ هزار تومان است که مابین این دو رقم نیاز حداقلی خانواده‌های نیازمند است.

«روش‌های کمیته‌ امدادی»؟

شیوع استعمال این‌گونه تعریض‌های هجوآلود، نگرانی‌های نسل جدید انقلاب را نسبت به «استحاله‌ی ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی» تشدید می‌کند؛ اگر چه شاید مراد بسیاری از کسانی که متوسل به چنین واژگانی می‌شوند، ایجاد تردید در آرمان‌های حقیقی انقلاب نباشد، اما از تبعاتِ شبهه‌آمیز و تردیدافکن این رویکردهای احساسی نمی‌شود چشم پوشید.

۲۵درصد سالمندان کشور «نیازمند» هستند!

مدیرکل امور ایتام و زنان سرپرست خانوار کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه ۲۵ درصد از سالمندان کشور تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند، گفت: سیستم تامین اجتماعی ضعیف، عامل افزایش سالمندان نیازمند است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.