منوچهر محمدی: به جرئت می‌گویم در تاریخ روابط بین الملل چنین توافقی ندیده‌ام

هنوز پروتکل را امضا نکرده، آن‌ها می‌گویند باید پادگان‌ها را بازرسی کنیم. وقتی امضا کردیم که دیگر هر جا را خواستند بازرسی می کنیم. به بازرسان آژانس باید اعتماد کنیم؟ هانس بلیکس گفته بود که بازرسان آژانس دو دسته اند. خوب‌هایشان جاسوس آمریکا و بدهایشان جاسوس اسرائیل هستند!

فردا نشست مطبوعاتی منتقدین توافق هسته‌ای

نشست خبری کمیته صیانت از منافع ایران با عنوان «توافق لوزان؛ کدام استقلال؟ کدام پیروزی؟» با سخنرانی اساتید و کارشناسان​ و حضور رسانه‌های داخلی و خارجی جهت تبیین واقعیات مذاکرات ​لوزان روز یکشنبه 16 فروردین برگزار می‌گردد.

خداحافظی کامل با صنعت هسته‌ای تنها دستاورد لوزان

ایران علی رغم نیاز به 190 هزار سو توان غنی سازی، قول برچیدن 13 هزار دستگاه از 20 هزار دستگاه سانتریفیوژ کنونی خود را هم تا 15 سال داده است و تا 15 سال به دلایلی نامعلوم غنی سازی بالای 3 درصد نخواهد داشت و حق ایجاد هیچگونه تاسیسات جدیدی را ندارد و هیچ روند رشد و پیشرفت تدریجی هم برای ایران در نظر گرفته نشده است. در این صورت تعطیلی کامل صنعت هسته‌ای از نظر اقتصادی برای کشور به صرفه‌تر خواهد بود چرا که اساساً غنی‌سازی در حد 5 هزار سو به هیچ درد کشور نمی‌خورد

چرا سیدناالقائد معاهده ژنو را با جام زهر مقایسه کرد؟

چه شده است که ژنو را از نظر منطقی بودن شبیه 598 می‌دانند؟ آیا اشاره‌ای برای اولی الالباب است؟ آیا برای فهمیدن شرایط کشور توسط فرزندان «انقلابی» اسلام است؟ آیا این نشانه‌ها را درک می‌کنیم؟

دانشجویان با زیباکلام به دادگاه رفتند

صبح امروز با دعوت کمیته صیانت از منافع ایران تعدادی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی طی حرکتی نمادین با حضور در برابر دادگاه دکتر سعید زیباکلام اقدام به مشایعت ایشان تا دادگاه نموده و به این وسیله اعتراض خود را نسبت به فشارهای وارد آمده از سوی دولت به منتقدان اعلام داشتند.

از رفراندوم استقبال می‌کنیم به شرط انتشار توافقات پنهان

سفر کردن غیرمنتظره به پاریس – کانون توهین به رسول الله (ص) – آن هم در شرایطی که احساسات جهان اسلام به واسطه این اهانت‌های مورد حمایت‌ دولت فرانسه شدیداً جریحه‌دار شده است، برای دیدار با وزیر خارجه‌ای که به گفته مسئولین دستگاه دیپلماسی اهمیت خاصی در مذاکرات ندارد چه پیامی را به جهانیان مخابره می‌کند؟ البته هنوز خاطره این لبخندها درست در زمانی که مردم بی‌دفاع غزه را سلاخی می‌کردند در افکار عمومی دنیا کاملاً زنده است.

همایش بزرگ «منهای عزت، بعلاوه تحریم»

در آستانه پایان فرصت یک ساله رسیدن به توافق هسته‌ای، و با توجه به اخبار نگران کننده مبنی بر خطر واگذاری تمام برگ‌های برنده ملت ایران در مقابل وعده‌های پوچ و غیرواقعی طرف غربی برای رفع تحریم‌ها، همایش «منهای عزت، به علاوه تحریم» برگزار می‌گردد.

واکنش کمیته صیانت به مخفی‌کاری در آستانه توافق‌نهایی

در موارد بسیاری اتفاقات رخ داده در مذاکرات برای مردم کشورمان و رسانه ها مبهم باقی مانده است. برای نمونه آنچه در مورد سنگ اندازی فرانسه در مذاکرات پیش آمد هیچ گاه معلوم نشد فرانسوی ها چه چیزی را مطالبه می کرده اند و چگونه مسئولین کشور توانسته اند نظرشان را جلب کنند تا جاییکه یکی از مذاکره کنندگان کشور در دیدار نمایندگان مجلس می گوید حتی اگر استیضاح شویم نخواهیم گفت ماجرای رخ داده بین ما و فرانسه چه بود.

روحانی چون عاقل است با آمریکا دیدار نمی‌کند

اگر روند عقب نشینی از آرمان‌های انقلاب ادامه پیدا کند دیگر لازم نیست اصولگرایان کاری کنند زیرا مردم به میدان می‌آیند و نمایندگان مجلس را هم به حرکت در می‌آورند.

تلاش برای دوستی با امریکا یعنی براندازی نرم جمهوری اسلامی

گویی هرچه به حجم توهین‌ها و تحقیرها و زیاده‌خواهی‌ها و تحریم‌های آمریکا افزوده می‌شود، اشتیاق برخی مقامات ما نیز برای برقراری رابطه‌ی دوستانه‌تر با آن شیطان بزرگ افزایش می‌یابد!