رکود شدید در پروژه‌های فضایی دانشگاه‌

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه پروژه‌های فضایی دانشگاه‌ها با رکود شدیدی مواجه شده است، گفت: وقتی در دولت اعتقاد و اراده‌ای در این حوزه نباشد، اعمال نظارت از طرف مجلس هم بی‌‌فایده است.

فرهادی سه‌شنبه به کمیسیون آموزش می‌رود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: وزیر علوم و برخی از معاونان او برای ارائه برنامه‌های خود در زمینه رفع نگرانی رهبری و نمایندگان درباره موضوعات اعلام شده روز سه شنبه در جلسه کمیسیون آموزش حاضر می‌شوند.

آماده دریافت نظرات فرهنگیان هستیم

رئیس کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به برگزاری جلساتی درباره رتبه‌بندی معلمان با آموزش و پرورش گفت: نامه‌ای به رئیس جمهور ارسال می‌کنیم و برخی تفاوت‌های بین دریافتی‌ کارکنان آموزش و پرورش با دیگر دستگاه‌ها را یادآور می‌شویم.

جمع آوری امضاء برای استیضاح وزیر ارشاد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه بحث استیضاح وزیر ارشاد مدت ها است که در مجلس مطرح است، تصریح کرد: با توجه به مسائل عدیده ای که تک خوانی زنان یکی از مشکلات وزارت ارشاد است جمعی از نمایندگان در صدد جمع آوری امضاء برای استیضاح وی هستند.

بیش‌از ۲۳هزارمیلیارد بودجه۹۴ آموزش و پرورش

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بودجه سال ۹۴ آموزش و پرورش، ۲۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان است، جزئیات بودجه این وزارتخانه را اعلام کرد.

اصرار روحانی برای معرفی آشتیانی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس برای رأی اعتماد دادن به وزیر پیشنهادی علوم به هیچ عنوان نگاه عاطفی ندارد.

نمایندگان مجلس با هیچکس بیعت نکرده‌اند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: مجلس برای دادن رای اعتماد به یک وزیر مؤلفه‌هایی دارد که با توجه به آن عمل می‌کند. نمایندگان مجلس با هیچکس بیعت نکرده‌اند و کسی که معرفی می‌شود، حتما نباید رای اعتماد بگیرد.

عدم رأی به نیلی تقابل با دولت نیست

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه عدم رأی به نیلی تقابل با دولت نیست، گفت: ما دلمان می‌خواهد دولت موفق شود و درکارش پیشرفت کند ولی مجلس افراد حاشیه‌ساز را قبول نمی‌کند.