اسامی اعضا و هیئت رئیسه کمیسیون‌های مجلس

انتخاب اعضای هيئت رئیسه کمیسیون ‌های مجلس شورای اسلامی در برخی کمیسیون‌ها برگزار گردید. اسامی هیئت رئیسه کمیسیون‌های مشخص شده و اعضای ۱۴ کمیسیون‌ تخصصی مجلس شورای اسلامی به شرح زیر می‌باشد.

پرسش پاسخ چالشی دانشجویان با عضو کمیسیون آموزش

دوره شبانه هم همین بود. قرار بود مازاد بر روزانه، شبانه گرفته شود. روز به روز شبانه زیاد و روزانه کم شده است/ اما به نظر من –که تصویب نهایی نشده هنوز- فضا داریم، استاد داریم، مکانی که دولتی هست داریم.اگر بیاوریم و همین جا دانشجو بگیریم،اولا نظارت بیشتر است و ثانیا استفاده می شود به نفع خود وزارت و دانشجوی غیر پولی.

گزارش میزگرد دانشجویی پیرامون خصوصی‌سازی در آموزش و پرورش + صوت

مدرسه به هیچ وجه نباید بنگاه اقتصادی بشود… اینگونه طرح مسئله، ناشی از نگاه اقتصادی به آموزش و پرورش است… چرا ما حتی در تقلیدمان، از قدیمی‌ترین نظریات غرب تقلید می‌کنیم؟ در حالی که نظریات جدید در همان غرب، اشکالات آن‌ها را نشان داده است…

استعفای 11 عضو کمیسیون آموزش مجلس در اعتراض به عملکرد عباسپور

جناب لاریجانی با احترام و عنایت به مسایل اخیر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رفتارهای غیرقانونی و نقض ماده های 33، 34، 147 آیین نامه داخلی، توسط عباسپور و سوء استفاده از جایگاه ریاست کمیسیون در حمایت غیرمتعارف از دانشگاه آزاد اسلامی، این جنابان، اعضای کمیسیون آموزش، تا تعیین تکلیف موضوعات پیش آمده در ساعات جلسه کمیسیون در هیات رییسه مجلس شورای اسلامی حضور خواهیم داشت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.