بنزین گران نخواهد شد

دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: برنامه‌ای برای گران شدن بنزین در دستور کار مجلس و دولت نیست. به  گزارش سراج۲۴، کوروش کرم پور دبیر کمیسیون انژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سراج۲۴ گفت: جلسه‌ای در  کمیسیون انرژی مجلس و مسئولان وزارت نفت  در ۲۹ مهرماه تشکیل خواهد شد. وی افزود: برنامه ای برای افزایش […]

کشور را در دریای واردات غرق نکنیم

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر این که باید حواسمان باشد در دوران پس از تحریم کشور را در دریای واردات غرق نکنیم، گفت: در شرایط پس از تحریم باید تلاش کنیم تا زیرساخت‌های کشور، صنعت و اشتغال را تقویت و توسعه دهیم.

فعلا خبری از «لغو تحریم‌ها» نیست

عضو کمیسیون انرژی مجلس، با بیان اینکه در توافق هسته‌ای صورت گفته تحریم ها تا ۱۰ سال «لغو» نمی‌شود، بر ضرورت توجه به داده‌ها و ستانده‌ها در بررسی «برجام» در مجلس، تأکید کرد.

دیدار نمایندگان مجلس با بابک زنجانی در اوین

عضو کمیسیون انرژی مجلس از دیدار تعدادی از نمایندگان با بابک زنجانی در زندان اوین بعد از تعطیلات تابستانی خانه ملت خبر داد و گفت در این دیدار چند سؤال اساسی فنی و نفتی را از بابک زنجانی مطرح خواهیم کرد.

ورود دیوان‌محاسبات به تخلف مدیران نفتی

دیوان محاسبات به موضوع دریافت وجوهات غیرقانونی توسط برخی از مدیران رسمی وزارت نفت و بازنشستگان این وزارتخانه ورود کرد.

واردات بنزین «رانت» زیادی دارد

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در بحث واردات بنزین رانت زیادی صورت می‌گیرد و وارد کنندگان بنزین به کشور با ایجاد بهانه‌ای مبنی بر آلایندگی بنزین داخلی زمینه را برای واردات این محصول ایجاد می‌کنند.

کاهش آلودگی هوا یک ادعاست

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سازمان حفاظت محیط زیست در موضوع واردات بنزین فرار به جلو را انتخاب کرده است و ادعای کاهش آلودگی هوای تهران بدون استدلال و منطق است.

بنزین های وارداتی خطرناک است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از گزارش نهادهای نظارتی به مجلس در مورد واردات بنزین های غیر استاندارد پس از خرداد ماه و تا آبان ماه سال جاری خبر داد.

هزینه تولید آب بالاست

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قبول داریم هزینه تولید آب بسیار بالاست و باید با افزایش تعرفه‌ها مصرف آب را مدیریت کرد گفت: طرح بهینه‌سازی مصرف آب شرب در دستورکار مجلس شورای اسلامی اسلامی قرار دارد.

کاهش قیمت نفت نمی‌تواند طولانی باشد

رئیس کمیسیون انرژی مجلس با اشاره توافق ذینفعان خوراک پتروشیمی بر سر فرمول ارائه شده گفت: کمیسیون انرژی اعتقاد داشت که عدد و رقم و نرخ بازده 25 درصد و 30 درصد تعیین نکنیم و به جای آن در اساسنامه شرایط را مشخص کنیم.