سازش‌کاران اولین کسانی هستند که زیر پای دشمن له می‌شوند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جریان حامی گفتمان سازش بدانند در طول تاریخ کسانی که به دنبال سازش با دشمن بودند هرگز موفق نشدند و همیشه اولین گروهی بودند که پس از شکست زیرپای دشمن له می‌شدند.

۹ سؤال از وزیر درباره سازمان سینمایی

یک ماه پیش کمیسیون فرهنگی مجلس جلسه‌ای با وزیر ارشاد داشت که ۹ سؤال در حوزه سینما مطرح شد اما در فرصت یکماهه وزیر و معاونش در سینما پاسخی در جهت رفع نگرانی‌ها ندادند و ایوبی به جای پاسخ به سؤال‌های کمیسیون فرهنگی مجلس نام فجر را از جشنواره بین‌المللی فیلم حذف کرد.

مجلس «لغو عمره مفرده» را بررسی‌می‌کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به موضوع تجاوز دو مامور سعودی به دو نوجوان ایرانی گفت: قرار است طرح لغو اعزام زائر به عمره مفرده را هفته آینده در مجلس ارائه کنیم.

لاله افتخاری:ما بله قربان گوی دولت نیستیم

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به این که دولت تنها با کسانی همراه است که گوش به فرمانش باشند گفت: هدف از بیان این موضوع این بود که ما رای نیاوریم و به مجلس راه پیدا نکنیم زیرا ما بله قربان گوی دولت نیستیم و دولت کسانی را میخواهد که گوش به فرمانش باشند ولی ما جزو آن دسته از افراد نیستیم.

ارائه سیم‌کارت ویژه‌ کودکان توسط اپراتور سوم

مدیر عامل رایتل از عرضه سیم­‌کارت کودک در چند روز آینده خبر داد و گفت: با توجه به محدودیت‌ها و شرایط درنظرگرفته شده در سیم کارت­ کودک خانواده‌ها می‌توانند با آسودگی به فرزندانشان اجازه استفاده از این سیم­ کارت را بدهند.

ضعف قانون در برابر برخورد با متخلفان رسانه‌ای

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور مسئولان متخلف رسانه‌ای در روزنامه‌های زنجیره‌ای گفت: متاسفانه مشکل اینجاست که در قانون این ضعف وجود داشته که به جای برخورد با صاحب امتیاز، مدیرمسوول و سردبیران متخلف، روزنامه توقیف می‌‌شود.

فتنه بزرگی علیه علما در راه است

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ‌فتنه بزرگی‌ در آینده علیه علما رخ خواهد داد، گفت: ‌علائم این فتنه با اهداف فتنه 88 مشترک است‌.

«مهران احمدی» مهمان ویژه امشب «هفت»

در برنامه این هفته و در بخش میزگرد رسول صدرعاملی و لاله افتخاری درباره پرونده سینمای اجتماعی در ایران به بحث و گفت‌وگو می‌نشینند.

نظارت مجلس بر صدا و سیما بیشتر می‌شود

حجت الاسلام نصرالله پژمانفر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبری از اینکه این کمیسیون قرار است در سال 93 نظارت بیشتری بر صداوسیما داشته باشد، سخن گفت.

فجر نباید زیربار فیلم‌های حامی فتنه برود

پژمان‌فر با بیان اینکه مجلس فتنه را خط قرمز می‌داند، گفت: مجلس در مورد سینما حساس است و طبعا تحمل نمی‌کند که قرائت ناقص و ماهواره‌ای از این برهه تاریخی کشور بوسیله این ابزار مهم در جامعه منتشر شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.