گزارش تصویری: تفریحات سالم بچه‌ پولدارها

گذراندن اوقات فراغت بر اساس علايق فردی موجب تقويت بهداشت روانى شده و چگونگى گذراندن اوقات فراغت تا حدود زيادى مى‌تواند نشانگر ويژگى‌هاى فکرى و فرهنگی فرد در زندگی باشد.

جنتی در جمع خبرنگاران: مصوبه فعلی دولت اجازه عدم برگزاری کنسرتهارابه نیروی انتظامی میدهد

جنتی گفت: مصوبات دولت به نیروی انتظامی اجازه می دهد که در اداره اماکن دخالت کند اما این مصوبات را اصلاح می کنیم تا زمانی که وزارت ارشاد اجازه برگزاری کنسرتی را می دهد، ناجا نتواند جلوی آن را بگیرد.

گروه جیپسی کینگز: قرار نیست به ایران بیاییم

در هفته‌های گذشته اخبار مختلفی در مورد حضور این گروه در ایران منتشر شده بود، اما حالا این گروه در گفت‌وگو با روزنامه شرق اعلام کرده‌اند که برنامه‌ای برای اجرای کنسرت در ایران ندارند.

تاریخ جدید کنسرت کویتی پور اعلام شد

بعد از لغو یکباره کنسرتی که بنا بود غلام کویتی پور 13 و 14 آذرماه برگزار کند حالا خبر رسیده که این خواننده 26 و 27 آذرماه کنسرتهایی را در تهران برگزار خواهد کرد.

بهمن نخستین کنسرت سامی‌یوسف در ایران

سامی یوسف اعلام کرد: به همراه گروه موسیقی، ۱۰ بهمن ماه به ایران خواهیم آمد و ۱۲ بهمن ماه نخستین کنسرتم را در تهران اجرا خواهم کرد.

کنسرت خواننده زن ماهواره‌ای در تهران

اجرای زنده مهدیه محمدخانی در یکی از فرهنگسراهای تهران موجب برخی اعتراض ها به وزارت ارشاد شده است.

ابتذالِ بیمارگونه در «ترانه های‌محلی»

آنچه در صحنه تئاتر و نمایش کشور می گذرد نه تنها نسبتی با ترویج آرمان های دینی و انقلابی ندارد، بلکه به روشنی گویای همراهی و همسویی جهت عمومی تئاتر کشور با سخیف ترین صور لیبرال – روشنفکری و ابتذالِ تلخ و تقلید بیمارگونه از آبسوردیسم ورشکسته است.

برنامه‌ای برای جداسازی در کنسرتها نداریم

فرمانده نیروی انتظامی از کاهش دستگیریها در طرح امنیت اخلاقی خبر داد و گفت: هیچ طرحی برای تفکیک جنسیتی در کنسرتها نداریم و به پلیس مربوط نیست که افرادی که در کنسرت حضور دارند چه نسبتی با یکدیگر دارند.

به‌جای نقادی آکادمیک، حزب اللهی را کفن‏‎پوش می‌خواهند!؟

عجیب نیست که رسانه‌هایی که این روزها حزب‌اللهی‌ها را به جای مستندسازی و روزنامه‌نگاری و نقادی اکادمیک، کفن‌پوش و افراطی و لنگه‌کفش به دست می‌پسندند و در برابر چند کار فرهنگی ساده مثل «روحانی هستم» تندترین مواضع انتقادی را اتخاذ می‌کنند، از خبر حمله‌ی مشکوک عده‌ای ناشناس به یک کنسرت و یا درخواست شلاق خوردن یک بازیگر از سوی یک تشکل گمنام، کاملاً به وجد بیایند و حتی به انتظار اقدامات بعدی مشابه بنشینند تا ناکامی‌های دولت این چنین تحت‌الشعاع اقدامات مشکوک عده‌ای نامعلوم قرار گیرد.

کنسرت مختلط زن خواننده‌ در قزوین

چندی قبل در قزوین یک خواننده زن کنسرتی را برگزار کرد که مستمعان آن به صورت مختلط زن و مرد را شامل می شدند، از آنجا که این کنسرت با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده و برای آن بلیت فروشی از 15 تا 20 هزار تومان صورت گرفته بود تصمیم گرفتم در این باره از وزیر ارشاد سوال کنم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.