تایید سخنان احمدی‌نژاد از سوی 95درصد کاربران سی.ان.ان

هند ان.پی.تی را امضا نکرده، سلاح هسته‌ای تولید کرده و آن را آزمایش کرده است، با این حال آمریکا توافقنامه‌ای را با هند امضا کرده بود که در پیشبرد اهداف هسته‌ای هند به او کمک کرد. این کارشناس خاطرنشان کرد: از یک طرف هیچ کس نتوانسته در خصوص ساخت سلاح هسته‌ای از ایران مدرکی را ارائه کند و سعی می‌کنند برای او مشکل ایجاد کنند، از طرف دیگر کشوری که سلاح هسته‌ای را ساخته و آزمایش کرده، روابط بسیار خوبی را آمریکا دارد.

سفری که دغدغه رهبر انقلاب را جامه عمل پوشاند

در این زمان رئیس جمهور کشورمان با درک و پیگیری مستمر استراتژی نظام در برجسته سازی گاف سیاسی – امنیتی دولتمردان آمریکایی در تهدید اتمی ایران و کره شمالی، با حضور در قلب دیپلماتیک دنیا این بار در نبود سران سایر کشورها نهایت بهره را برد و با قرائتی دیگر از پیام ها و مذاکرات اجلاس تهران، اعلام رسوایی آمریکا را که رهبری اصلاحات مناسبات و مراودات هسته ای را در سر می پروراند به گوش جهانیان رساند.

دولت آمريکا بايد روش شکست خورده خود را تغيير دهد

احمدی نژاد با طرح این سوال که آیا واقعا فکر می کنید اگر ایران اورانیوم را بفرستد و سوخت ۲۰ درصدی بگیرد مسایل حل می شود و اظهارات خانم کلینتنون علیه ایران پایان می یابد، گفت: خانم کلینتون دشمن ایران است و مواضع او برای همگان کاملا روشن است؛ با متهم کردن ایران، مشکلات خانم کلینتون حل نمی شود.

کاخ سفید: سخنان احمدی‌نژاد وحشیانه بود!

در حالی که این انتقادات جدی احمدی‌نژاد با تایید بسیاری از شرکت‌کنندگان در اجلاس و براساس گزارش مجله فرانسوی اکسپرس، باعث بهت آمریکا از شکل‌گیری جبهه جدیدی در این کنفرانس شده، رابرت گیبس تلاش کرد با آماده نشان دادن آمریکا در مواجهه با این سخنان، اینگونه عنوان کند که:‏ سخنرانی احمدی‌نژاد بسیار قابل پیش‌بینی بود چون معلوم بود او از سرپیچی تهران از تعهدات کشورش در ارتباط با برنامه هسته‌ای، سخنی به میان نمی‌آورد‏.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.