پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تلاش رسانه‌های غربی برای القای اختلاف‌نظر میان خالد مشعل و رهبر انقلاب

با وجود اعلام چندین باره مسئولان حماس مبنی بر رد طرح تشکیل کشور مستقل فلسطینی از سوی تشکیلات خودگردان، رسانه‌های غربی در اقدامی همسو در تلاشند كه القا كنند اظهارات خالد مشعل در کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین مخالف دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب است.

آغاز کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین با حضور رهبر انقلاب

پنجمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با حضور مقام معظم رهبری در سالن اجلاس سران آغاز شد. در مراسم گشایش این کنفرانس دو روزه همچنین رؤسای سه قوه ، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و میهمانانی از حدود 70 کشور حضور دارند.

وحید جلیلی: جمهوری اسلامی بدون اصل ۸ یک نظام ناقص است

یک پیشنهادی که بطور مشخّص می توانم به دوستان عرض بکنم، زنده کردن اصل ۸ قانون اساسی است. نظام جمهوری اسلامی بدون اصل ۸ یک نظام ناقص است اصلا شکل نگرفته است. و بسیاری از معایب نظام ناشی از نواقصش است. یعنی تا چرخه نظام کامل نشود، تا گردونه نظام کامل شکل نگیرد، این معایب نه تنها کم نخواهد شد بلکه تشدید خواهد شد.

مغالطه‌ی بزرگ، اصل وجود کشوری به نام اسرائیل است

كمك همه جانبه به مردم فلسطين و حمايت كامل از آنان واجب كفائی بر همه‌‌ی مسلمانان است. دولتهائی كه به جمهوری اسلامی ايران و برخی ديگر از كشورهای مسلمان بخاطر كمك به فلسطين خرده ميگيرند، خود متحمل اين كمك و حمايت شوند تا تكليف اسلامی از ديگران ساقط شود

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.