«تقریب‌مذاهب»تعصب برای تغییر مذهب نیست

شرکت کنندگان در بیست و هشتمین کنفرانس بین‌المللی وحدت تأکید کردند: تقریب مذاهب اسلامی به معنای تعصب مذهبی یا کوشش برای تبلیغ یک مذهب در میان پیروان مذهب دیگر مبنی بر تلاش برای شیعه کردن اهل سنت یا سنی کردن شیعیان نیست.

مولوی‌عبدالحمید: محبت اهل‌ بيت از اعتقادات اهل‌ سنت است

از مقام معظم رهبري تشکر مي کنم که به فکر عالم اسلام هستند و براي وحدت امت اسلامي دغدغه دارند و تشکيل مجمع تقريب مذاهب اسلامي از ابتکارات ايشان است که مي خواهند همه مسلمانان در کنار هم قرار گيرند.

عکس: آیت‌الله‌خامنه‌ای در‌میان علمای‌ اهل‌سنت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در خجسته سالروز میلاد تاریخ سازِ نبی مکرم اسلام و ولادت پربرکت امام صادق (ع) با «جمعی از مسئولان کشور، میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی و گروههایی از مردم» دیدار کردند:

رهبر انقلاب: با هر عامل ضدوحدت مقابله كنید

مسلمانان با هر عامل ضدوحدت مقابله كنند، این یك تكلیف بزرگ برای ماست.هم شیعه باید این را قبول كند، هم سنی.

ترس از ترویج اسلام سبب ایران هراسی است

رئیس جمهور با بیان اینکه ایران هراسی از اقدامات دشمنان در سالهای اخیر بود که به شدت ترویج می شد گفت: آنها ایران را به عنوان پایگاهی برای اسلام و ترویج اسلام و انقلاب اسلامی می بینند.

مروری بر تحولات مصر و بیانات رهبری در مورد آن

خطبه‌ی تاریخی مقام معظم رهبری تاثیر مهمی در انقلاب مصر داشت، به طوری که مردم این خطبه را در بین خود پخش کردند. همچنین بیانات رهبری در دیدار با شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی و مواضع قاطعانه‌ی ایشان باعث شد که مردم به احساس عزت اسلامی رسیدند .

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.