ایران، نقطه آغاز و پایان کودتاهای آمریکا

لانه جاسوسی اشغال شد و دولت بازرگان از بین رفت. ولی سیاست‌های بازرگان هنوز در ایران اجرا می‌شود. بازرگانیسم سال‌ها بعد از سقوط دولت بازرگان هنوز پابرجاست. ‌سیاست اعتماد کردن به آمریکا و امید ‌بستن به خنده‌های ریاکارانه دولتمردان آمریکایی همان سیاست‌های بازرگان است که امروز تحت لوای تدبیر و امید اجرا می‌شود.

داعش 122 نفر از اعضای خود را اعدام کرد

داعش 122 نفر از اعضای خود از جمله 18 سرکرده را به اتهام تلاش برای کودتا علیه این گروه تروریستی در موصل اعدام کرد.

دمیدن آتش کودتا در آمریکای لاتین

یک روزنامه آرژانتینی گزارش داد که در حال حاضر بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین با اقدامات تخریب کننده‌ای از سوی راست‌گرایان افراطی مواجه هستند که ممکن است این اقدامات به کودتا در این کشورها بینجامد.

حماس: تعدیل دولت «کودتا» است

«سامی ابوزهری» سخنگوی جنبش حماس ضمن مخالفت با دستور محمود عباس مبنی بر اجرای تعدیل در دولت رامی حمدالله، تاکید کرد که این یک «کودتا» است و ما با آن تعامل نخواهیم کرد.

آمریکا 5 میلیارد دلار خرج کودتا در اوکراین کرد

مقام ارشد روسی می‌گوید واشنگتن با هدف تضعیف روسیه، چندین میلیارد دلار هزینه کرد تا با به راه انداختن کودتا در اوکراین، افراد همسوی خود را همسایه غربی روسیه روی کار آورد.

سردار نظری: خاتمی باید محاکمه شود!

به گفته سردار فرهاد نظری 17 و 18 تیر در موقعیت مقابله با براندازی قرار داشته و به‌دلیل این‌که به خیلی‌ها امتیاز نداده، محاکمه شده و حتی یکی از نقاب‌داران کوی دانشگاه، در جایگاه شاکیان بوده؛ می گفت خاتمی باید محاکمه شود.

مرسی: کودتای نظامی سقوط خواهد کرد

مرسی در این پرونده به جاسوسی با گروه‌های خارجی برای ضربه زدن به کشور متهم شده است و به همراه وی 35 تن از رهبران اخوان المسلمین محاکمه می‌شوند.

گزارش تصویری: مراسم سالگرد شکست کودتای آمریکایی در سفارت ونزوئلا

به گزارش تریبون مستضعفین به مناسبت دوازدهمین سالگرد شکست کودتای آمریکایی راست گرایان علیه هوگو چاوز، رئیس جمهور وقت ونزوئلا، روز یکشنبه 24 فروردین ماه، مراسمی در سفارت ونزوئلا در تهران با حضور سفیر ونزوئلا، سفیر کوبا، و جمعی از فعالین فرهنگی برگزار شد:

سفر اشتون به مصر «شوم» بود

اشتون با تمجید از نامزدی سیسی در انتخابات آتی ریاست جمهوری مصر از نقشه‌ی راهی که ارتش پس از سرنگونی محمد مرسی، نخستین رییس جمهور منتخب این کشور، در جولای ۲۰۱۳ به اجرا گذاشت نیز حمایت کرد.

عکس: مصدق در بیمارستان نیویورک

مصدق در اولین روزهای ورود به امریکا مذاکرات و دیدارهای خود را در بیمارستان انجام داده و همزمان برای درمان تحت نظر پزشکان امریکایی قرار داشت. گفته می شود مصدق پس از اطلاع از هزینه های بالای بیمارستان فورا می خواهد به بهانه حضور در جلسه شورای امنیت بیمارستان را ترک کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.