اینجا برای کودکان جنگ‌زده عروسک می‌سازند

جمعی از جوانان با ایجاد کمپین عروسک های خاموش برای کودکان جنگ زده غزه، یمن و … عروسک می‌سازند.

بحران انسانی در یمن ۱/۵میلیون کودک درخطرند

در حالی که تجاوز عربستان به یمن همچنان ادامه دارد و کودکان یمنی برای در امان ماندن از این حملات خود را در گودال‌ها و حفره‌ها پنهان می‌کنند، یونیسف نسبت به عواقب اعمال محدودیت‌ بر واردات مواد غذایی و سوخت به یمن که مانع کمک‌رسانی به یمنی‌هاست و حیات هزاران کودک را در معرض خطر قرار می‌دهد، هشدار داد.

نقاشی کودکان را چگونه تفسیر کنیم

روانشناس بالینی گفت: بهترین نقاشی که نشان دهنده سلامت روان در کودک است، کشیدن خانه با دودکش، پرده، پنجره، درب و آنتن است.

فعاليت آنلاين كودكان را مدیریت کنید

با فرزند خود در مورد نامی که با آن در محیط مجازی نمایش داده می‌شود صحبت کنید. نام وی نباید اطلاعاتی در مورد سن، محل زندگی یا جنیست وی به همراه داشته باشد. به منظور محرمانگی بیشتر بهتر است که این نام با ایمیل وی یکسان باشد.

نقاشی ایتام شهدای غزه برای ایرانی‌ها

روی نقاشی کودکان جملاتی نظیر «ایران+ فلسطین= آزادی قدس»،«ملت واحد؛ امت واحده»، «درود فراوان به ملت جمهوری اسلامی ایران از طرف فرزندان ملت فلسطین»، «از ملت فلسطین به برادرانمان در ایران: من دوستتان دارم» و… به چشم می خورد.

تک فرزندی تهدیدی برای فردای زندگی اجتماعی

در روان‎شناسی تغییر و موفقیت‎های فردی گفته می‎شود یک انسان موفق کسی است که بتواند انتقادهای دیگران را با رویی باز بپذیرد و سعی در اصلاح رفتارها و عملکردهای خود داشته باشد.

مراقب قلب دوم فرزندانتان باشید

پوشیدن کفش مناسب همواره از موضوعاتی است که مردم در هر گروه سنی به آن توجهی ویژه دارند، هرچند که گاهی اوقات برخی افراد بیشتر به شکل ظاهری شاید هم قیمت پایین‌تر آن توجه دارند، اما واقعیت این است که بیشتر مردم ترجیح می دهند کفش بهتری به پا کنند زیرا این انتخاب ارتباط مستقیمی با احساس راحتی در سایر اندام های بدن دارد.

شکنجه کودکان در زندان‌های اسرائیل

عیسی قراقع وزیر امور اسرای فلسطینی در بیانیه اخیر خود گفت که مقامات صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی زیر ۱۸ سال شیوه‌های خشونت آمیز و غیر انسانی اعمال می‌کنند که با کنوانسیون‌ها و معاهدات بین المللی مربوط به حفاظت از افراد نوجوان در تضاد است.

آثار هنری جالب از بمباران غزه + عکس

در همه جای دنیا هنرمندان خیلی زودتر و عمیق‌تر از دیگر گروه‌های جامعه تحت تاثیر جنگ و پیامدهای اجتناب‌ناپذیر آن قرار می‌گیرند. در بیشتر موارد هم این درگیری احساسی منجر به آفرینش‌های هنری می‌شود که بعدها به مهم‌ترین نماد آن حوادث تبدیل می‌شود، از جمله هنرمندان فلسطینی که تصاویر ترسناک بمباران شهر «غزه» را به آثاری نمادین از کودکان مظلوم غزه تبدیل کردند.

بچه‌های ایران؛بچه‌های غزه روی آنتن سیما

ویژه برنامه بچه های غزه، بچه های ایران از روز دوشنبه در چند شبکه تلویزیونی پخش می شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.