۹۸۰ کودک مبتلا به سوء تغذیه در قم تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند

– رئیس اداره بهداشت و درمان کمیته امداد امام خمینی(ره) استان قم از حمایت ۹۸۰ کودک مبتلا به سوء تغذیه در این استان خبر داد.

آمار تکان دهنده زنان و کودکان زندانی بحرین

چهار سازمان سازمان حقوقی بین المللی شمار زندانیان بحرینی را افزون بر 3 هزار نفر برآورد کردند.

شیوع ۴۵برابری ایدز درکودکان خیابانی

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: بر اساس آمار موجود شیوع ایدز در بین کودکان خیابانی نسبت به کودکان عادی ۴۵ برابر است.

تجویز کدئین برای کودکان زیر ۱۲سال ممنوع

کارشناسان داروسازی در اتحادیه اروپا هشدار دادند که باید از تجویز کدئین برای درمان سرفه و سرماخوردگی در کودکان زیر ۱۲ سال خودداری شود.

اولین قربانیان «وایبر» کودکان هستند

در حال حاضر در ایران ۱۲ میلیون کودک و نوجوان زیر ۱۸ سال از دنیای مجازی استفاده می کنند و دیده می شود که والدین خود در این زمینه پیشگام هستند و به بهانه های مختلف برای کودکانشان گوشی های اندروید و تبلت تهیه می نمایند غافل از این که این ابزارها اتاق هایی است که خودشان به هیچ نحو راه نفوذی در آن ندارند و در عوض درها و پنجره های این اتاق ها به روی دنیای مجازی باز است و این خود سر آغاز بروز آسیب های جدی اخلاقی و فرهنگی برای کودکان است.

ارتقای شنوایی حتی با نواختن طبل!

پژوهش جدید دانشمندان دانشگاه نورث‌وسترن آمریکا نشان داده که یادگیری هرگونه ابزار موسیقایی حتی طبل می‌تواند در مبارزه با از دست دادن شنوایی کمک کند.

سرطان؛ نگرانی یا آگاهی؟

شنیدن نام بیماری سرطان کافی است که بسیاری از مردم، چهره‌هایشان مضطرب شده و نگرانی را به‌راحتی بروز دهند، چه رسد به سرطان خون که در اذهان عموم به عنوان یک بیماری سخت شناخته شده، اما یک فوق تخصص خون و سرطان معتقد است که درمان قطعی سرطان امکانپذیر است.

سرمایه‌گذاری گوگل بر روی کودکان

از جمله محصولاتی که متناسب با نیازها و علائق کودکان دچار تغییراتی خواهند شد می توان به جستجوگر گوگل، مرورگر کروم، یوتیوب و … اشاره کرد.

هفت‌گانه آموزش مسایل مالی به کودکان

چگونه می توان به فردی در دوره کودکی مدیریت اقتصادی و نحوه خرج کردن درست را آموخت؟ یک بازی مالی طراحی کنید.دستمزد بدهید.مقرری برای وی در نظر بگیرید.موفقیت های مالی کودک تان را تشویق کنید.

فراگیری تبلت به جای کلمه مادر درمیان نوزادان

مطالعات انجام شده توسط شرکت انرژی EON در انگلستان تا چه حدی به عنوان کسب ابراز در خانواده ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.