فروش قلیان ممنوع است

قائم مقام وزیر کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر این که قلیان و ابزار استعمال دخانیات و مواد مخدر به راحتی در برخی فروشگاه ها به فروش می رسند آیا نظارتی در این باره می شود یا خیر؟ گفت: فروش قلیان و ابزارآلات استعمال آن مانند دیگر اقلام ماهواره ای ممنوع بوده و خلاف مقررات است.

فاجعه تجاوز به کودکان کار

بخوانید و درد بکشید؛ مثل راوی ماجرا که برای تعریف مشاهداتش از تجاوز چند معتاد زیر یکی از پل های سطح پایتخت به دختری یازده ساله، درد می‌کشند و روایتشان را برای اثبات با عکس هایی که گرفته‌اند، مستند می‌کنند اما خبر ندارد که چنین روایت هایی برای مسئولان نیاز به اثبات ندارد، زیرا گزارش های نهادهای مرجع در این باره به صراحت به تعدد و تکرار هر روزه این فجایع اشاره دارد!

اﻋﻂﺎی ﻣﺪﺭﻙ ﺗﺤﺼﻴلی ﺑﻪ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ ﻛﺎﺭ ﻓﺎﻗﺪ ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ ﻣﻤﻜﻦ ﻧﻴﺴﺖ

ﺳﺨﻨﮕﻮﻱ ﺁﻣﻮﺯﺵ و ﭘﺮﻭﺭﺵ ﺗﻬﺮاﻥ ﮔﻔت: اﻋﻂﺎﻱ ﻣﺪﺭﻙ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﺑﻪ ﻛﻮﺩﻛﺎﻥ ﻛﺎﺭ ﻓﺎﻗﺪ ﺷﻨﺎﺳﻨﺎﻣﻪ ﺑﻪ ﺩﻟﻴﻞ ﻧﺪاﺷﺘﻦ اﻭﺭاﻕ ﻫﻮﻳﺘﻲ ﻣﻤﻜﻦ ﻧﻴﺴﺖ.

زمستانی امن برای کودکان کار و خیابان

معاون توسعه خدمات اجتماعی سازمان رفاه شهر از طرح زمستانی امن برای کودکان کار و خیابان خبر داد.

پرسه اشباح گونی به دوش در شهر

هوا تاریک است. ماشین‌ها به سرعت طول بزرگراه را طی می‌کنند و او وسط اتوبان می‌دود. گونی‌اش میلیون‌ها تومان می‌ارزد . ماشین‌های آخرین مدل ترمز می‌کنند به سمت‌شان می‌رود. گونی‌اش را به ابدا زمین نمی‌گذارد دست در گونی می‌کند و ….

طلب وجه از کودکان کار برای ادامه تحصیل

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران تاکید کرد: درمجموعه مدیریت شهری از تحصیل کودکان کار که به واسطه نهادهای داوطلب خصوصی به مدرسه بازگردانده شده اند، حمایت می کنیم.

ایدز در کودکان کار و خیابان

رییس مرکز تحقیقات ایدز بیشترین راه ابتلا به ایدز میان کودکان کار و خیابانی را از طریق تجاوز دانست.

کودکان کار و خیابان؛ پدیده‌ای که انکار می‌شود

تنها درصدی از کودکان کار در خیابان‌ها به دست فروشی مشغول هستند و جلوی چشم مردم قرار دارند و تعداد بیشتری از آن‌ها در کارگاه‌ها و کوره پز خانه‌ها مشغول به کار هستند.

گزارش تکان‌دهنده از کودکان کار+فیلم

گزارش تکان دهنده برنامه نود شب گذشته اختصاص به کودکان بی سرپرستی داشت که عاشق فوتبال بودند.

کار کودکان در 40 حرفه ممنوع شد

وزیر تعاون، کار و رفاه در اولین سفر رسمی خارجی خود با عنوان وزیر کار دولت تدبیر و امید برای شرکت در سومین اجلاس جهانی «محو کار کودکان» (۱۶ تا ۱۸مهرماه) به برازیلیا در کشور برزیل سفر کرد. ایران با پذیرش کنوانسیون منع کار کودک و ابلاغ آن در سال ۸۳، اشتغال کودکان در ۴۰ حرفه را ممنوع اعلام کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.