هر غلطی بخواهند می کنند

ما اگر از آمریکا خواهش هم بکنیم که برخی از مسئولین ما را ترور کن، قبول نمی‌کند.

جدیدترین تصاویر از «کوشکی» و «دلبر»

جدیدترین تصاویر کوشکی و دلبر دو یوزپلنگ آسیایی که توسط سازمان حفاظت محیط زیست محافظت می‌شوند، منتشر شد.

مرجع تشخیص ضد ارزشی بودن یک فیلم کجاست؟

این قسمت که با حضور دکتر کوشکی، بعنوان نماینده حزب الله و جناب آقای علی معلم، بعنوان نماینده جامعه سینمایی برگزار شد، شاید جزو معدود دفعاتی بود که باب گفتگو و تفاهم جدی را بین این دو دسته که گویا هیچگاه شنوای حرف یکدیگر نبودند، باز کرد…از طرف دیگر، تصور حزب الله هم این بود که همه سینماگران، طرفدار برداشتن همه خطوط قرمز هستند که با توضیحات معلم مبنی بر لزوم رعایت موازین اخلاقی و شرعی، برطرف شد و بدین ترتیب، مبنایی مشترک برای گفتگو بین دو طرف که طی این سی سال، هیچ سنخیتی با یکدیگر نمی دیدند، ایجاد شد.

سازوکار ورود به مجلس باید روزآمد شود

نتیجه‌‌ی رأی دادن جناحی، لیستی، قومی و قبیله‌ای به طور قطع مجلسی بی‌‌کیفیت خواهد بود. اگر مکانیزم ورودی افراد به مجلس اصلاح شود در آن صورت قانون اساسی ما ظرفیت‌‌‌‌‌های بسیار عالی برای تشکیل مجلسی کار آمد فراهم کرده که ضمن در «رأس امور بودن»، بتواند وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهد.

تابعيت مضاعف يا رخنه‌گاه امنيتی

تابعيت مضاعف زمينه و بستر لازم جهت شکل‌گيري بسياري از معضلات امنيتي را فراهم مي‌آورد. پرونده زهرا کاظمي (شهروند ايراني داراي تابعيت کانادايي)، ماجراي خاوري (مدير عامل فراري بانک ملي) و… نمونه‌هايي از ابعاد امنيتي پديده غيرقانوني اما رايج تابعيت مضاعف به شمار مي‌آيند!

آیا فرقه‌شناسی اولویت ماست؟

چیزی مثل فراماسونری شاخ و برگ هم دارد فلان نماد در معماری مثلا ابلیسک را پی گیری کنیم یا همین شکل‌های منشوری که جدیدا سر و صدا کرده و…. من نمی‌خواهم نفی کنم این‌ها درست نیست، چه بسا آن کسی که فلان شکل را دارد می‌سازد در کشور اصلا آگاه است یا به احتمال قوی‌تر آگاه نیست و به صرف بی‌سوادی و عدم تولید سبک جدید در معماری و قطع ارتباط با معماری اسلامی استفاده می‌کند. حرف این است رفتن سراغ بسیاری از این موارد سرکاری است. یعنی ما در دشمن‌شناسی و مبارزه ناچار به انتخاب اولویتیم!

استادان و دانشجویان برای ورود به فضای سایبر و مجازی آموزش ببینند

محمدصادق کوشکی طی سخنان مبسوطی با اشاره به مصادیق جنگ نرم در جامعه که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون حتی یک ثانیه از سوی دشمن متوقف نشده، گفت: جنگ نرم عمدتاً عرصه­ های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و به عبارتی تمامی عرصه های غیرخشن را پوشش می دهد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.