فیلم: گرم بنوشید!

مجموعه مستند «کالای کشتار»، ساخته محمدرضا امامقلی، دعوتی همگانی به تحریم کالای های صهیونیستی توسط مسلمانان است.

جنگ اقتصادی با حامیان رژیم اشغال‌گر قدس +تصاویر

برگزاری صدها تجمع و راهپیمایی اعتراضی در سراسر دنیا رژیم کودک کش اسرائیل را در انزوای سیاسی فرو برده است. اما علاوه بر این اقدامات سیاسی که توسط هر انسان باوجدانی در هفته‌های گذشته صورت گرفته است فعالان ضدصهیونیست با هر آیین و مذهبی جنگ اقتصادی با حامیان این رژیم را تشدید کرده‌اند. موج حرکات جهانی «boycotte israel» هر چند سال‌هاست اغاز شده است لیکن در هفته‌های اخیر بار دیگر مورد استقبال جهانی قرار گرفته است.

تبلیغ کالای صهیونیستی در شبکه بازار

صدا و سیمای ما نه تنها هیچ گزارش یا اشاره ای به این موضوع نداشت بلکه چند روز پس از راهپیمایی پرشکوه مردم اقدام به تبلیغ این شرکت ها نموده است.

۱۲۵ سال فعالیت کمپانی صهیونیستی «کوکاکولا»

کمپانی «کوکاکولا» با شعار تامین آسایش مردم متولد شد و اکنون پس از ۱۲۵ سال به بحران آب دامن می‌زند، در کشتار مردم فلسطین با اسرائیل همکاری می‌کند، کارگران را در کلمبیا می‌کشد و در هند به کوکای قاتل معروف شده است.

شرکت های صهیونیستی به ترتیب گردش مالی

مطالبی که در ادامه می‌بینید، نتیجه‌ی مدت‌ها تحقیق بنده در مورد شرکت‌های اسرائیلی می‌باشد. این «مدت‌ها» که خدمتتون عرض می‌کنم، یعنی از خیلی وقت پیش من موضوع شرکت‌های اسرائیلی رو دنبال می‌کردم و همیشه وقتی این لیست‌های منتشر شده رو می‌دیدم، پیش خودم می‌گفتم «چرا این‌ها منبع نمی‌دن از این حرفاشون؟ از کجا معلوم حرفشون درست باشه؟» برای همین خودم به دنبال منبع می‌رفتم.

انتقاد مشاور رئیس‌جمهور از عدم برخورد با کالاهای صهیونیستی

تلخ است، ولی باید برای مردم جا انداخت وقتی اسم دولت جمهوری اسلامی می‌آید دلیل نمی‌شود عملکردش مثل آیه قرآن صحیح باشد. لذا به نظر بنده خطا و اشتباه دولت در این مسأله محرز است.

ما چگونه به اسرائیل كمك می‌كنیم؟

همان طوری که بسیاری از مردم کوفه، با وجدان‌هایی درد گرفته شاهد بسته شدن آب به روی خاندان اهل بیت بودند، ما هم با وجدان‌های درد گرفته شاهد بسته شدن رگهای حیات به روی یک و نیم میلیون نفر انسان هستیم؛ نه حتی برادر دینی… و نه مسلمان و… نه مظلوم، که اگر مظلوم باشد: کل سمع رجلاً ینادی یا للمسلمین… و اگر مسلمان باشد: فقصد لهیتم به امور المسلمین …

ایران نباید مروج و حامی کالاهای صهیونیستی باشد

در دیدار اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی با آیت‌الله علم‌الهدی ایشان توضیحاتی در مورد محصول کوکاکولای شرکت خوشگوار مشهد و سرمایه گذاران این کارخانه بیان و به دیدار اخیر خود با مقام معظم رهبری برای حل موضوع صهیونیستی بودن یا نبودن این کالا اشاره کرد.

من نسکافه نمی‌خورم!

من نسکافه نمی‌خورم! من نسکافه نمی‌خرم! من حتی یک ریال نمی‌دهم/ که بشود آن تکه سرب / که بشود یک قطره بنزین برای آن ماشین آهنی/ که بشود بند پوتین آن سرباز اسراییلی

ليستي كه هنوز اعلام عمومي نشده است

در حالي طبق مصوبه دولت دستگاه‌هاي دولتي از خريد كالاهاي شبهه‎دار صهيونيستي منع شده‎اند كه هنوز ليستي از محصولات شبهه‏دار صهيونيستي ارائه عمومي و منتشر نشده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.