پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

از علی لاریجانی و دختر صفدر تا مرزوق الغانم+کلیپ

سالها لکنت زبان جدی ایران در حمایت آشکار از آرمانها و ارزشهای انقلاب در جهان به وضوح مشهود است که میتوان ریشه آن را در چرخش گفتمان جمهوری اسلامی جستجو کرد. حالا دیگر ایران به عنوان خط مقدم دفاع از آرمان قدس شناخته نمیشود، لااقل قضاوت بخش عمده افکارعمومی جهان این است

مشکل در کویت ارتباطی با تهران ندارد

معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه اتهامات مطرح شده در کویت علیه ایران را کاملا بی اساس خواند و گفت: اگر مشکلی در کویت وجود دارد، هیچ ارتباطی با تهران ندارد.

اتهام زنی کویت به دو دیپلمات ایرانی

یک مقام کویتی در جدیدترین ادعاهای این کشور مدعی شد دو دیپلمات سفارت ایران در پرونده بازداشت یک گروه به همراه مقادیر زیادی اسلحه و مهمات دخیل هستند.

حمله رسانه ای کویتی‌ها به میدان نفتی آرش

ادعای جدید رسانه‌های کویت و حاشیه خلیج فارس درباره طرح یک مناقصه از جانب ایران برای میدان نفتی «آرش» به دستاویز جدید مطبوعات آنها تبدیل شده تا مواضع ضد ایرانی خود را شدت ببخشند.

کویت اتباعش را به خروج از لبنان فراخواند

سفارت کویت در بیروت از اتباع این کشور خواست به علت تحولات امنیتی لبنان از سفر به این کشور خودداری کنند.

موج مطبوعاتی ضد ایرانی در کویت

جو ضد ایرانی در مطبوعات کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس موج می‌زند. این روزها کشف گروه‌ مسلح مانند گروهکی در کویت، دستمایه جدید روزنامه‌نگاران این کشور شده تا شدیدترین اتهامات را روانه ایران کنند.

کویت درپی تشکیل لیست گروه‌های تروریستی

قائم‌مقام وزارت کشور کویت در امور مرزی در سخنانی به امکان تشکیل «لیست گروه‌های تروریستی» مانند برخی دیگر از کشورهای حاشیه خلیج فارس اشاره کرد.

25 سال پس از حمله صدام به کویت

شش ماه از تصویب تحریم‌ها و قطعنامه سازمان ملل علیه تجاوز عراق به کویت می‌گذرد و صدام حالا با تهدید کردن اسرائیل چون اسب رم کرده‌ای است که گرد و خاک به راه انداخته. در آن طرف دنیا رییس‌ ستاد مشترک ارتش آمریکا بسیار مستاصل‌تر از آن است تا گزارش بیشتری از درگیری‌ها در کویت به رییس‌جمهورش بدهد و برای گرفتن دستور ورود نیروهایش به این درگیری به همین گفته بسنده می‌کند: حملات هوایی شاید به تنهایی کاری از پیش ببرند اما ما زمان کافی نداریم؛ اگر وارد جنگ شده‌ایم پس بهتر است ابتکار عمل را از دشمن بگیریم. به این ترتیب بزرگترین جنگ بعد از جنگ جهانی دوم آغاز شد.

اعترافات متهم اصلی انفجار در مسجد كويت

با آغاز محاكمه 29 متهم پرونده انفجار تروريستی اخير در مسجد امام صادق (ع) در منطقه الصوابر كويت، متهم اصلی پرونده به عضويت خود در گروه تروريستی داعش اذعان كرد.

نکته پیچیده‌ای در توافق هسته‌ای وجود ندارد

وزیر خارجه کشورمان در سفر به کویت اعلام کرد نکته پیچیده‌ای در توافق هسته‌ای ایران وجود ندارد و هدف ایران تأکید بر مسالمت‌آمیز بودن برنامه‌ هسته‌ای‌اش است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.