گفت و شنود کیهان درباره مصوبه عجیب مجلس

افراد یک روستا، یک چاه‌کن استخدام کرده بودند که برایشان چاه آب حفر کند و طرف، هر روز مزد می‌گرفت اما از آب خبری نبود. به او گفتند؛ پس کی این چاه به آب می‌رسد؟ یارو گفت؛ این زمین آب ندارد. پرسیدند پس چرا چاه حفر می‌کنی؟ و یارو گفت؛ برای شما آب ندارد ولی برای من که نان دارد!

خطرات بازی عدن علیه صنعا

انتخاب «عدن» پایتخت سابق یمن جنوبی، از سوی عربستان و آمریکا برای آن بود که صنعا کاملاً در اختیار جنبش انصارالله و گروههای مرتبط با آن قرار دارد و قبایل شمالی امنیت داخلی و بیرونی آن را در دست دارند.

روز شناسنامه‌دار !

آقای دکتر روحانی در مراسم تجلیل از شهدای 16 آذر 32 برخلاف آنچه انتظار می‌رفت و هدف اصلی همایش بود، به جنایات آمریکا که شهادت مظلومانه سه شهید 16 آذر، بخشی از آن و صدها جنایت وحشیانه دیگر آمریکا از آن روز تا به امروز در ادامه آن بوده و هست، هیچ اشاره‌ای نکردند.

جابه‌جا دیدن تاکتیک و استراتژی!

وقتی سال گذشته آن چهره سیاسی، ذوق‌زدگی خود را برای شکستن خط و تابو در حوزه مذاکره با خبرنگار خارجی درمیان گذاشت- یعنی خود مذاکره ارزش و راهبرد شد!- چه ضرورتی داشت آمریکا و متحدانش به تعهدات صریح خود در توافق ژنو عمل کنند؟

نامه اوباما تایید درماندگی آمریکاست

محافل سیاسی و رسانه‌ای در آمریکا و غرب نامه اوباما به رهبر ایران را نشانه ضعف و اضطراب و نیاز دولت آمریکا ارزیابی می‌کنند.

كيهان: صداوسيما آنتن فروشی می‌كند

متعاقب چنين مسئله‌اي، اعتماد مخاطب نيز به سيما كاهش مي‌يابد.

درس لیبرال‌های فرانسوی به مقامات ایرانی

با پیگیری وزیر کشور و رئیس‌جمهور فرانسه، مجوز نمایش یک طنز‌پرداز لغو شد. این اقدام با ادعای توهین به یهودیان صورت گرفته است.

آیا مواضع فارس و کیهان دوگانه است؟

رسانه های اصولگرا چقدر به عدالت و آزاد اندیشی پایبندند؟ تا کجا از حقیقت دفاع می کنند؟ آیا این رسانه ها در برخورد با مسائل یکسان از استاندارد های دوگانه بهره می گیرند؟

روز شمار جنگ ۳۳ روزه به روایت تیترهای کیهان در سال ۸۵

روز شمار جنگ ۳۳ روزه به روایت تیترهای کیهان در سال ۸۵

سرگرمی : شش سرخ‌ پوستی که مرگ بر آمریکا می‌گویند را پیدا کنید!

تصویر زیر بخشی از روزنامه «کیهان بچه‌ها» سال ۱۳۶۰ را نشان می‌دهد. نویسنده در عین طراحی سرگرمی برای بچه‌ها به نحوه شکل‌گیری ایالات متحده آمریکا و مورد ظلم واقع شدن مردم بومی آن قاره اشاره می‌کند…

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.