قهرمان‌های من ساده‌اند، «جیمزباند» نیستند

تبریزی به قهرمان‌ ساده و بی‌آلایش بیشتر از قهرمان‌های مرسوم هالیوودی علاقه دارد. او معتقد است که در حل معضلات اجتماعی، زندگی‌کنندگان در سیستم از مسئولان سیستم اثرگذارترند و قهرمان‌هایی از جنس مردم معمولی و بی‌آلایش را بیشتر می‌پسندد.

بیانیه‌ای علیه کارگردان قصه‌های‌مجید

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید باهنر کرمان پیرامون سخنان سخیف کارگردان قصه‌های مجید در این دانشگاه بیانیه‌ای صادر کرد.

آنقدر سینما سینما می‌کنند که حال مخاطب بهم می‌خورد

متروپل ماجرای زنی پریشان است که از همسر اول شوهرش و مزدورانی که وی اجیر کرده است، در حال فرار است و در این بین به یک باشگاه بیلیارد که در سینمایی متروکه با نام متروپل واقع شده پناه می‌برد و دو «مرد قمارباز خوب» به داد او می رسند. بیشتر زمان فیلم در همین باشگاه می گذرد، این دو قمارباز خوب می آیند و با این زن حرف می زنند که با دانستن مشکل او به او کمک کنند و بدون اینکه هیچ نتیجه ای بگیرند دوباره بیلیارد بازی می‌کنند

پوراحمد فیلم انتخاباتی هاشمی را می‌سازد

کیومرث پوراحمد، کارگردان سینما و تلویزیون از احتمال ساخت فیلم تبلیغاتی آیت الله هاشمی رفسنجانی پس از جلسه مشورتی چند روز آینده خبر داد.پوراحمد تماس با او برای ساخت فیلم انتخاباتی را تایید کرد.

از «بی‌بی» قصه‌های مجید چه خبر؟

کیومرث پوراحمد می‌گوید: بی‌بی هنوز حال خوبی ندارد. سال هشتم آلزایمر را پشت سر می‌گذارد و این بیماری‌ای غیرقابل بازگشت و درمان هم محسوب می‌شود…خواهرم توران، زندگی خود را در این هشت سال که چهار سالش بی‌بی کاملاً در بستر بوده، وقف او کرده است…

یک آوینی، شبیه خودشان ساخته‌اند!

در آن چند سال واپسین که سردبیری مجله سوره را پذیرفته بود، روز به روز بر تعداد دشمنانش افزوده شود، و همه می‌دانند که در شرایطی که عقب‌نشینی، ساده‌ترین و شاید عاقلانه‌ترین راه بود، مرتضی آوینی با شهامت در مقابل فشار ویران‌گر گردبادها ایستاد و خود را در معرض انواع تهمت‌ها قرار داد و باز هم پا پس نکشید. همین نوع زندگی مردانه بود که باعث شد بزدلان روزگار، حتی مسلمان بودنش را هم مورد تردید قرار دهند.