مجری ثریا: شدیدا دلواپسم و نگران!

دوستان! به جای این که پس از سه روز از یک همایش دلسوزانه ی دانشجویی، انواع انگ های سیاسی را به شرکت کنندگان بزنید و دور تک تک عکس ها دایره بکشید و این گونه در شناسایی گاف هم بدهید، ای کاش به منافع ملی می اندیشیدید. با هوچی گری رسانه ای می خواهید هزینه حضور دانشجویان و اساتید منتقد در یک همایش دانشجویی را بالا ببرید. حتی برای کسانی که حضور نداشته اند! اگر حق با شماست چرا از بیان نقدی دانشجویی این قدر هراسان شده اید؟!

گاف رسانه غربی درباره کنفرانس افق‌نو+عکس

گزارش‌های رسانه‌های غربی، لغو یک جشنواره فیلم ایرانی به نام «افق نو» را با کنفرانس «جهان بدون صهیونیزم» که در سال ۲۰۰۵ تشکیل شده بود، اشتباه گرفته‌اند.

انتخابات ایران و گاف مضحک العربیه +عکس

احضار شماری از اعضای ستاد میرحسین موسوی از سوی ماموران وزارت اطلاعات

فیلم: گاف اساسی BBC و VOA

صدای آمریکا و بی‌بی‌سی فارسی به دنبال سیاه‌نمایی‌های خود از وضعیت داخل کشور، برنامه‌ای با نظرخواهی تلفنی از مخاطبان خود در مورد گرانی‌های اخیر و تاثیر نرخ ارز بر کالاهای داخلی و… داشتند اما بعد از پخش صدای یکی از خوانندگان از صدای آمریکا، همان صدا و همان کلمات نیز از برنامه بی‌بی‌سی فارسی پخش شد.

حاشیه‌های سخنرانی آیت‌الله‌خامنه‌ای در اجلاس عدم تعهد

یکی از خبرنگاران خبرگزاری جمهوری اسلامی، نمی‌دانم برای اینکه چه کسی را خوشحال بکند در یکی از خبرهای خود آورده بود که عراقی‌ها از تصویب فلان طرح خوشحال شدند در حالی که نخیر! هیچ خوشحال که نشدند، خیلی هم عصبانی و ناراحت بودند…

تحریم «نوبت شما» واهمه‌ مدیران بی‌بی‌سی فارسی

راهبرد اتخاذ شده فعلی -یعنی تحریم نوبت شما و عدم شرکت در گفتگوها- برای شبکه‌ای که با ظاهر بی‌طرف، در واقع سعی در بیان حرف‌ها و مواضع خصمانه خود در قبال ایران و حکومت آن، از زبان شرکت کنندگان را دارد، راهکاری درست و منطقی است و ادامه آن در نهایت باعث ایجاد مونولوگ‌های خسته کننده مجریان شبکه بر ضد ایران و نمایشی مضحک از بیان نظرات موافق و مخالف در موضوعات مختلف خواهد شد.

تصویر تظاهرات مردم تهران در ۲۲ خرداد به روایت دیلی تلگراف!

روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف امروز 21 ژوئن (31 خرداد) در خبری که بمناسبت سالگرد مرگ ندا آقا سلطان منتشر کرد، آورد که قرار است مخالفان جمهوری اسلامی، امروز تهران را با راهپیمایی خود در خانه! به شهر ارواح تبدیل کنند، این روزنامه در دنباله این خبر مدعی شد که در روز 22 خرداد نیز مخالفان به تظاهرات اعتراضی دست زده اند.

تحلیل روز با خبر دوسال پیش به سبک «آینده»

آینده نیوز به دلیل داشتن مواضع نادرست و تحلیل‌ها و اخبار خلاف واقع، هر از گاهی فیلتر می‌شود اما به دلیل نزدیکی به یکی از خانواده‌های قدرت پس از مدتی رفع فیلتر می‌شود و فعالیت خود را از سر می‌گیرد.

وقتی سایت مدعی، دو سال دیر از خواب بیدار می‌شود

این تارنما که به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده است هر از گاهی نمونه‌ای از کم اطلاعی و غیر حرفه‌ای بودن خود را با چنین اشتباهاتی و خطا در تحلیل واقعیات سیاسی ایران به نمایش می‌گذارد و در تازه‌ترین گاف خود مطلب دو سال پیش را به عنوان تیتر یک سایت خود انتخاب کرده است.

سوء استفاده رسانه‌های غربی از آزمایش تخیلی بمب اتمی در ایران!

روزنامه گاردین در مطلبی که در تاریخ ۱۸ خردادماه (۸ ژوئن ۲۰۱۱) روی خروجی وبسایت خود قرار داد از یک پست وبلاگی در جهت سیاست‌های غرب در قبال برنامه صلح آمیز هسته‌ای ایران سوء استفاده نمود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.