کارگاه تخصصی «خط در گرافیک» ویژه بانوان با حضور استاد نجابتی

این دوره با موضوع دست آزاد «handwriting» برگزار می‌شود و اساتید برجسته گرافیک کشور همچون مسعود نجابتی و مهدی حاجی‌فریمانی، با روش کارگاهی به آموزش هنرآموزان حاضر در دوره می‌پردازند.

مدیران فرهنگی ما درک هنری ندارند

بحث معرفی دستاوردهای ایران خیلی جای کار دارد. مثل بقیه چیزهایی که جای کار دارد. در حوزه کتاب بخوانیم، دوباره یک عالم چاله هست که باید آسیب شناسی شود و کار شود. حالا با این اوصاف چرا بچه ها بی کارند؟ درد است دیگر. حتماً باید اسرائیل بزند غزه را با خاک یکسان بکند که ما موضوع پیدا کنیم و کار کنیم؟

سومین موزه طراحی گرافیک جهان در ایران

نشست خبری هفته گرافیک ایران با تاکید بر توجه به هویت ایرانی در آثار طراحی گرافیک و هم‌چنین نگرش جدی به اقتصاد این حوزه صبح روز سه‌شنبه یکم اردیبهشت ماه در خانه هنرمندان ایران برگزار شد.

پوستر: همدلی و همزبانی دولت و ملت

سیدداوود موسوی طراح این اثر دانلود و بهره‌گیری از پوستر در سایز اصلی را مشروط به تقدیم صلوات به محضر حضرت زهرا(س) کرده است.

فراخوان تولید پوستر تراژدی انسانی در غزه

با توجه به گسترش «تراژدی انسانی در غزه» در روزهای اخیر، به پیشنهاد و همت جمعی از هنرمندان، برخود لازم دیدیم تا با دعوت از طراحان گرافیک، بضاعت هنرمندان ایرانی را در بیان این مظلومیت به تصویر کشیم.

حمایت گرافیکی از «زائران صلح»

با توجه به حضور شخصیت های برجسته صلح طلب در این حرکت بین المللی و هدف مقدس این کاروان برای امدادرسانی به مردم جنگ زده سوریه و تلاش برای بازگشت آرامش و صلح به این کشور مهمترین رسالت خودم را حمایت هنری از این حرکت دانستم.

معرفی اقتصاد مقاومتی در «تصمیم كبری»

معمولاً یكی از دغدغه‌های والدین، آموزش مهارتهای زندگی به ویژه مهارتهای روزمره اقتصادی به فرزندان است. انیمیشن یا همان كارتون، شاید جذاب‌ترین رسانه‌ای است كه می‌توان از طریق آن با كودك سخن گفت. تنظیم دخل و خرج و یا استفاده صحیح از مواد غذایی، لوازم‌التحریر و پوشاك و همین‌طور انرژی، ارتباطات، تفریح و مهمانی از جمله موضوعاتی هستند كه برای هر كدام دست كم یك و بعضاً تا چند كارتون، در بخشی جداگانه ویژه كودكان ارائه شده است.

برگزاری کارگاه آموزش گرافیک با موضوع مقاومت

در این کارگاه آموزشی هنرمندان ایرانی و خارجی نیز حضور دارند.

انتشار بسته ۸گانه گرافیکی ویژه روز قدس

این بسته شامل چهار مجموعه نمایشگاهی، یک طرح نقاشی، بازی مار و پله انتفاضه، طرحهای درج شده بر روی تی شرت به همراه طرح پرچم و سربند، همگی با محوریت موضوعی روز قدس و مقاومت فلسطین آماده شده است.

هنرنمایی استاد هتاک در پخش زنده جهانی از اختتامیه فیلم ۱۰۰ ثانیه!

پس از این، بخشی از جمعیت حاضر در سالن، با شنیدن این سخنان احساسی وی را مورد تشویق قرار دادند. زرین کلک در همین حد توضیح داد؛ و اشاره‌ای به حرکت خلاف شان خود در تعرض به «حریم شخصی» و «اصول اعتقادی و مذهبی» یک دختر دانشجو نکرد و نگفت که در پی هتک حرمت و بی‌اخلاقی از دانشگاه اخراج شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.