چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

بازی جدید آمریکایی‌ها؛ گران‌فروشی توافق بد

کارشناس ارشد مسائل بین‌الملل با تأکید بر اینکه تیم ایرانی و فرزندان انقلاب تنها باید “خطوط قرمز” را مدنظر داشته باشند و اسیر بازی آمریکایی‌ها نشوند، گفت: هدف بازی اخیر آمریکا گران‌فروشی و تحمیل یک “توافق بد” به تیم ایرانی است.

کم فروشی برای فرار از بخشنامه‌های دولتی

اگرچه بازار کالاهای اساسی این روزها آرام به نظر می‌رسد اما اندکی دقت کافی است تا بتوان شگردهای تولیدکنندگان را برای حفظ بازار دریافت؛ از بسته‌بندی شکیل و مناسب گرفته تا تنوع محصول و طعم‌هایی نو. اما این همه داستان نیست.

نوبرانه در تجریش: هر کیلو ۵۰ هزار تومان!

به رغم کاهش قیمت میوه‌های نوبرانه، در بازار تجریش دو محصول چغاله بادام و گوجه سبز هر کیلو ۵۰ هزار تومان به فروش می‌رسد

گران‌فروشی شیر کم‌چرب ادامه دارد

در حالی که پس از اولتیماتوم سال گذشته سازمان حمایت به کارخانه‌های لبنی برای بازگرداندن قیمت افزایش یافته شیر بطری به نرخ سابق، هنوز برخی از برندها قیمت‌شان را تغییر نداده‌اند، دبیر انجمن صنفی صنایع لبنی می گوید باید به مصوبات احترام گذاشت اما برخورد با متخلفان وظیفه دستگاه‌های نظارتی است.

تشکیل 40 هزار پرونده تعزیراتی در کشور

رئیس ستاد طرح نوروزی سازمان تغزیرات حکومتی از تشکیل 40 هزار پرونده تخلف در کل کشور خبر داد و گفت: از 16 اسفند 93 تا 4 فروردین 94 جمعاً 909 میلیارد ریال محکومیت مالی داشته‌ایم.

هشدار درباره گران‌فروشی اينترنت

دسترسي مطمئن، ارزان و با کيفيت به اينترنت و خدمات ارتباطي از عوامل اصلي موثر در توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات کشورهاست و به همين دليل نهادهاي بين المللي سرعت، کيفيت و قيمت پهناي باند اينترنت را شاخص هايي براي مقايسه وضعيت توسعه فناوري اطلاعات و ارتباطات مي دانند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.