گردشگری جانشینی به جای درآمد نفت

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان این که اقتصادمان به نفت وابسته است، گفت که گردشگری می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای جانشینی درآمد نفت باشد.

گردشگری کشور، لَنگ سرویس بهداشتی!

«اگر 10 سال دیگر مشکل سرویس بهداشتی این مملکت حل شود، کلاهم را 100 متر بالاتر می‌اندازم. قطعا من و خانم ابتکار اعتبار و سابقه خودمان را قربانی آشوراده نمی‌کنیم».

فرانسه هم هشدار سفر به ایران را لغو کرد

وزارت خارجه فرانسه با صدور بیانیه ای نام ایران را از لیست کشورهای ناامن خارج کرد و هشدار سفر برای اتباع این کشور به ایران لغو شد.

ایرانی‌ها زیر فشار تحریم‌ها اسلام را سربلند نگه داشته ‌اند

هفته قبل دوستی ایرانی به همراه خانواده آمده بود کشمیر و بسختی توانستیم در این فصل توریسم برایش جایی در یکی از هتل های آشنا، اطراف همین دریاچه بیابیم. بعد از چند روزی گشت و گذار، موقع رفتن صاحب هتل حاضر نشد پول اتاق ها را بگیرد؛ یعنی اقلا یکی دو میلیون تومان را بیخیال شد. می گفت: “ایرانی ها دارند این همه تحریم و فشار تحمل می کنند اما اسلام را سربلند نگه داشته اند، حالا من بیایم پول هتل ازشان بگیرم!؟”

دیار فرشتگان سپیدپوش دردل کویر

نام و نشان برخی شهرهای ایران را باید از دل تاریخ جستجو کرد؛ ورزنه شهر چادر سپیدان ایران قرنها تاریخ پرفراز و نشیب ایران را در قلب مهربان اما کویری خویش جا داده است.

اقامت نوروزی در هتل‌ مجهز به تخته سیاه

مدارس ایرانی تفاوت‌های ریز و درشت بسیاری با مدارس نقاط دیگر جهان دارند، یک تفاوت‌شان هم شاید این باشد که هرگز خالی از جمعیت نمی‌مانند.

میراث تاریخی اصفهان مرمت می‌شوند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: عصارخانه‌ها و آسیاب‌های اصفهان که به ثبت رسیده باشند، توسط اداره‌کل میراث فرهنگی استان اصفهان مرمت می‌شوند.

گردشگری سلامت دست دلال‌ها افتاده است

رئیس جمعیت هلال احمر با انتقاد از وضعیت گردشگری سلامت در کشور گفت: متاسفانه این موضوع به دست دلال‌ها افتاده و بی‌قانونی در این خصوص صورت می‌گیرد.

کانادا؛ مقصد جدید گردشگری خودکشی!

با حکم دیوان عالی کانادا، این کشور به مقصد جدید «گردشگری خودکشی» تبدیل می شود.

فرار گردشگران از فرانسه

حوادث تروریستی اخیر، فرار گردشگران از مقصد نخست گردشگری جهان را در پی داشته است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.