تدوام امدادرسانی به طوفان زدگان شرق کشور

سرپرست معاونت عملیات سازمان امداد و نجات، از تداوم عملیات امدادرسانی به مردم مناطق متاثر از طوفان در شرق کشور خبر داد و گفت: تاکنون ۷۰۰ بسته غذایی در روستاها و مناطق تحت تاثیر طوفان، توزیع شده است.

نامه نمایندگان سیستان به ستاد بحران

یک عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان از نامه نمایندگان این استان به رئیس ستاد بحران کشور به منظور تشکیل جلسه‌ای برای بررسی طوفان‌های اخیر سیستان خبر دارد.

18 سال است که هامون خشکیده است

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ‌18 سال است که هامون خشکیده و از گرد و غبار و شن‌های روان آن ریه‌های مردم استان سیستان و بلوچستان رمق ندارد.

تهرانی‌ها یک ماه هوای ناسالم تنفس کردند

سه ماه و ۱۰ روز از سال ۹۴ گذشته است و مردم تهران بیش از یک ماه هوای ناسالم را تنفس کرده‌اند. این در حالی است که روز به روز آسیب‌های مردم از ناسالم بودن هوا بیشتر می‌شود و مسئولان ظاهراً خود را به تغافل زده‌اند.

۱۰ استان کشور درگیر با گرد و غبار

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امروز ۱۰ استان کشور با گرد و غبار درگیر هستند، گفت: آسمان تهران امروز صاف است و در این استان امروز دیگر گرد و غبار نداریم.

دوباره پای گرد و غبار به تهران باز می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی از بروز پدیده گرد و خاک و وزش باد شدید در برخی نقاط جنوب غربی، جنوب، شرق و جنوب شرقی کشور خبر داد و گفت: استان‌های قم، مرکزی، اصفهان، تهران و البرز امروز نیز وزش باد شدید و گرد و خاک را شاهد خواهند بود.

گرد و غبار باز هم مهمان تهران

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه امشب تهران، البرز، قم، مرکزی، قزوین، سمنان و اصفهان دوباره وزش باد شدید به همراه گرد و غبار را دارند، گفت: بارش پراکنده در برخی از شهرهای شمالی کشور رخ می‌دهد.

عکس: خاک‌نوشته‌هایی برای خانم ابتکار

در روزهای اخیر بازهم گرد و غبار سراغ شهرهای سیستان آمد لذا مردم سیستان با خاک نوشته های خود اقدام به ارسال پیام خود به مسئولین کردند.

ریزگردها مهمان شهرها می‌شوند

گرد و غبار شمال غرب ، غرب و مرکز کشور را فرا گرفت.

تداوم گرد‌ و‌ غبار جنوب کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم گرد و غبار و کاهش دید افقی در جنوب و بارش باران در شمال و غرب کشور خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.