عکس: اعتراض خبرنگاران خوزستانی به ابتکار

در نشست خبری معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست در اهواز، خبرنگاران با ماسک حضور پیدا کردند

مشترک مورد نظر مشغول پاسخ به منتقدان است!

مداقه ای کوتاه در پورتال سازمان حفاظت محیط زیست به خوبی نشان می دهد که مدیران این سازمان برنامه مدونی برای مقابله با پدیده ریزگردها ندارد یا حداقل می توان گفت در رکن اصلی اطلاع رسانی این سازمان، نشانی از برنامه ریزی برای رسیدگی به معضلات جنوبی‌ها وجود ندارد

عکس: اعتراض نمادین نمایندگان خوزستان

نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه 26 بهمن‌ ماه پارلمان، در اعتراض به وضعیت نامناسب و آلوده هوا و عملکرد نامناسب دستگاه‌های ذی‌ربط در قبال این معضل، با «ماسک‌» در صحن علنی مجلس حضور یافتند.

عکس: حضور سعید جلیلی در اهواز

دکتر سعید جلیلی امروز همدوش و هم‌نفس با مردم انقلابی اهواز در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد.

آلودگي هواي خوزستان 25 برابر حد مجاز

بر اساس اعلام سازمان هاي بين المللي ميزان مجاز وجود ذرات معلق گرد و غبار در هوا 150 ميكروگرم است كه صبح امروز ميزان ذرات معلق در هواي شهرستان دزفول به سه هزار و 656 يعني 25 برابر حد مجاز رسيد.

گرد و غبار خوزستان را فرا گرفت

گرد و غبار شدید همراه با تندباد از ساعاتی پیش شهرهای خوزستان را درنوردیده است و به این دلیل کاهش دید افقی در بسیاری از شهرهای خوزستان رخ داده است.

نفس‌هایم دیگر تحمل تو را ندارد….

نمی‌دانی وقتی می‌آیی چه حالی می‌شویم، انگار تمام بدبختی‌های دنیا را چپانده باشند توی زندگی‌ما؛ حالمان اینجوری است. مجبوریم نفس‌هایمان را توی ماسک‌های كوچك حبس کنیم تا تو را از خودمان دور کنیم

در سکوت رسانه‌ها گرد و غبار به خوزستان بازگشت

در حالی که در چند روز گذشته رسانه‌ها به بهانه وقوع سیلاب در تهران به نقد مدیریت شهری یا حمایت از آن می‌پردازند، مدیر کل هواشناسی خوزستان از ورود سامانه «غلیظ» گرد و غبار به خوزستان خبر داد.