با گروهک عامل حمله تروریستی اهواز آشنا شوید

سخنگوی یکی از گروهک‌های تروریستی و تجزیه‌طلب در گفتگویی مسوولیت حمله تروریستی به رژه نیروهای مسلح در اهواز را بر عهده گرفت. در این گزارش با سوابق گروهک جنایتکار «الاحوازیه» بیشتر آشنا خواهید شد.

گروه الاحوازی را بیشتر بشناسید

ریشه اصلی گروه‌های تجزیه‌طلب خوزستان به حزب «تضامن الدیمقراطی الاهواز» برمی‌گردد که نسخه‌ی انگلیسی برای برخی افراد تروریست موسوم به « خلق عرب مقیم اروپا » محسوب می‌شود.

فوری / حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح در اهواز

شاهدان عینی از تیراندازی به سوی جایگاه رژه در اهواز خبر می دهند. اخبار کامل و ویدئو های این حمله تروریستی در لینک زیر به صورت کامل دنبال کنید👇👇 https://t.me/joinchat/AAAAADwQgXDGOFNXruPhIw

فوری/ وقوع حمله تروریستی در مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

در این حادثه تروریستی چند عنصر مسلح رژه را به رگبار گلوله بستند. گزارش‌های اولیه حاکی‌ست در این حادثه تروریستی شماری به شهادت رسیده یا زخمی شده‌اند.

تروریست‌های الاحوازی به طمع افتادند

در حاشیه این برنامه در نشستی که تروریست های خلقی شرق وغرب کشور داشتند بر ضرورت تبادل هیات های مختلف جهت تبادل نظر تاکید و به حمایت از اهداف یکدیگر پرداختند!

دیدار شیرین عبادی با تروریست‌های خلق عرب

در این جلسه سه تن از تروریست‌های الاحوازی به نام‌های امیر ساعدی و صالح حمید از اعضای گروه تروریستی حزب تضامن الدیمقراطی الاهواز و علی ساعدی عضو گروه تروریستی جبهه دمکراتیک خلق عرب اهواز که هر سه ساکن لندن هستند، حضور داشتند و در اثنای این دیدار تروریست‌ها آمارهای دروغ از میزان سواد و بی‌سوادی در بین هموطنان خوزستانی در اختیار شیرین عبادی قرار می‌دهند.