مصاحبه منتشر نشده از ریگی

سرکردگان گروهک‌های تروریستی، علی‌رغم ادعاهای خود از ابتدایی‌ترین آگاهی‌های دینی برخوردار نیستند و صلاحیت این کار را هم ندارند.

هلاکت فرمانده گروهک انصار الفرقان

هشام عزیزی معروف به ابوحفص البلوشی فرمانده سیاسی نظامی گروه تروریستی انصار الفرقان به همراه دو نفر از همراهانش به هلاکت رسیدند.

سپاه یک تیم تروریستی را منهدم کرد

صبح امروز دوشنبه یک تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در منطقه «قصر قند» و «نیک شهر» در جنوب شرق کشور با اقدام قاطع رزمندگان قرارگاه نیروی زمینی سپاه منهدم و اعضای آن به هلاکت رسیدند.

داعش به دنبال تخریب کعبه است

بعد از آنکه سرکرده داعش نماز عید فطر را تحریم کرد و اجازه برگزاری آن را به اهالی موصل نداد، رهبران گروهک تروریستی داعش اعلام کردند که زیارت خانه خدا بدعت است که مثل نماز عید فطر ساخته و پرداخته کافران است و در واقع همان بت پرستی بوده که مسلمانان باید از این کار اجتناب کنند.

جبهه‌النصره در فهرست تروریستی کانادا

دولت کانادا، گروه تروریستی موسوم به جبهه النصره را در فهرست سازمانهای تروریستی قرار داد.

هویت عاملان جنایت اخیر سراوان مشخص شد

رئیس اداره اطلاعات سیستان از مشخص شدن هویت عاملان جنایت اخیر سراوان خبر داد.

ارتباط جیش‌العدل با سیا و موساد

عبدالرئوف ریگی ارتباط زیادی با برخی چهره‌های ضدانقلاب در سوئد و انگلیس دارد و یکی از سرپل‌های ارتباطی وی با آمریکایی‌ها دایی وی است که دارای ارتباطاتی با سازمان «سیا» است.

ریگی شماره 2 را بشناسید+عکس

گروهک تروریستی موسوم به «جیش العدل» مسئولیت به شهادت رساندن 16 مرزبان ایرانی را برعهده گرفته است.گروهکی که تروریستی وهابی با نام مستعار «صلاح الدین فاروقی» آن را رهبری می کند.

جزئیاتی از پشت صحنه گروهک جیش العدل

این گروه چند ماه بعد از ایجاد چنددستگی در گروهک ریگی بلافاصله با تقویت سرویس های منطقه ای و با هدایت آمریکا و نظارت موساد دست به تشکیل یک چارت سازمانی منسجم می زند. این چارت شباهت های جالبی با روش های اداره سازمان منافقین دارد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.