سپاه با چه کسانی در شمالغرب می‌جنگید؟

تجزیه‌طلبی از شاخصه‌های اصلی اقدامات تروریستی پژاک است و این گروهک نیز در راستاى اقدامات مشابه با پ.ک.ک، از سال 2003 تاکنون ده‌ها تن از شهروندان بى‌گناه را در عملیات‌هاى ضدانسانى خود به ویژه در ناحیه شمالغرب کشور کشته است.

دلیل برخورد سپاه با پژاک، تحرکات آمریکا در مرزهای ایران بود

سخنگوی نیروی زمینی سپاه در عملیات شمالغرب گفت: یکی از دلایل برخورد قاطع و سریع با پژاک این بود که آمریکایی‌ها با گسترش در مرزهای ایران در حال طراحی توطئه‌ای علیه نظام ما بودند. بنابراین سپاه تصمیم گرفت تا این توطئه را در نطفه خفه کند.

چرا حضور این نوعروس با لباس عروسی در تشییع جنازه دیده نشد؟

چرا حضور نوعروس شهيد با لباس سفيد عروسي در تشييع شوهر شهيدش نبايستي خبر اول رسانه‌هاي ما باشد؟ در کجاي دنيا چنين رويداد مهمي رخ مي‌دهد؟ آيا رويدادي مهمتر از اين سراغ داريم؟ آيا چنين صحنه‌اي که مصداق مباهات خداوند به خلق انسان است نبايد چشمان مردم ايران و حتي جهان را بنوازد؟

همه چيز درباره گروهک تروريستی پژاک

پژاك وابسته به «پ ك ك» است و اعتقادات منحرف اعضای آن منتسب به هیچ قومیت ایرانی و اسلامی نیست و اصولاً اساسنامه وجودی این گروهك در تضاد با آموزه های دینی و اسلامی بوده و تفكرات نافرجام نژادپرستانه دارد كه با شیوه های فریبكارانه از میان دختران و پسران جوان عضو گیری می كند.

اعتراض ایران به اقامت سركرده گروهک پژاک در آلمان

در اعتراض به اقدامات تروريستي گروه پژاك كاردار آلمان در تهران امروز (شنبه) در غياب سفير اين كشور به وزارت خارجه كشورمان احضار شد.

سپاه گروهک تروریستی پژاک را متلاشی کرد

در پي اقدام ضربتي و مقتدرانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، مقر گروهك تروريستي پژاك در منطقه سردشت متلاشي شد و ده ها تن از اشرار و تروريست هاي اين گروهك به هلاكت رسيدند.